w

Najnowszy zwiastun Hogwarts Legacy pokazuje duchy, pojedynki, kolejne magiczne stworzenia i więcej

Co przedstawia najnowszy zwiastun Hogwarts Legacy?


Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, twórcy nie przestają publikować informacji na temat produkcji, aby utrzymać zainteresowanie graczy i przypomnieć im o nadejściu gry utrzymanej w uniwersum Harry’ego Pottera. Hogwarts Legacy zgodnie z zapowiedziami zaoferuje graczom naprawdę ogromny otwarty świat, w którym będzie można znaleźć wiele aktywności.

Większość informacji, które dotychczas trafiły do graczy pochodzi z filmików przedstawiających gameplay, jednak tym razem gracze mogli przyjrzeć się trailerowi Hogwarts Legacy. Co można na nim zobaczyć?

Najnowszy zwiastun gry

RPG z otwartym światem od Avalanche Software ma zadebiutować już za niecały miesiąc, a nowy trailer pozwala rzucić okiem na to, czego gracze będą mogli spodziewać się po magicznym świecie gry.

Mimo że trudno określić, co tak naprawdę jest elementem gameplayu, a co po prostu częścią zwiastunu, pokazane zostało kilka naprawdę interesujących elementów. Od walki ze smokiem po sowiarnię. Co potencjalnie może znaleźć się w grze?

W zwiastunie można zobaczyć nie tylko wiele wspaniałych widoków zamku Hogwart, ale także fragmenty Wielkiej Sali, Zakazanego Lasu i kilku miejsc, które prawdopodobnie znajdują się daleko poza terenem szkoły.

Zwiastun pokazuje również kilka magicznych stworzeń i fantastycznych postaci. Zdecydowanie najbardziej rzucającym się w oczy jest wspomniany smok, jednak są też hipogryf, pająki w stylu Aragoga pojedynkujące się z uczniami, i znany fanom Harry’ego Pottera Prawie Bezgłowy Nick.

Hogwarts Legacy trafi w ręce graczy już 10 lutego, a fani, którzy kupili jedną z wersji specjalnych, będą mogli zagrać w niego 72 godziny wcześniej.

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter Hogwarts Legacy