w

Którzy bohaterowie LoLa pojawią się w głosowaniu na rework w 2021 roku? Zwiastun nowej postaci „Viego”

Riot Games zdradziło, którzy bohaterowie dostaną szansę na rework w 2021 roku.

Reklama

Po raz kolejny w sezonie 11 gracze otrzymają możliwość wyboru bohaterów, którzy zostaną zaktualizowani. W poprzednim roku był to Volibear, Fiddlesticks. W 2021 do walki o głosy społeczności stanie kolejne 5 przestarzałych championów. Prawdopodobnie wiadomo, kto to będzie.

Oprócz tego Riot zapowiedział także nowego bohatera. Nie ma już większych wątpliwości, że chodzi o Viego, znanego też jako Ruined King.

Kto dostanie szansę na rework?

W 2020 roku Riot Games stworzyło ankietę dotyczącą 5 bohaterów, którzy są już przestarzali i potrzebują aktualizacji. Do boju stanął wtedy:

  • Dr. Mundo
  • Volibear
  • Fiddlesticks
  • Nocturne
  • Shyvana

Wygrał Volibear oraz Fiddlesticks z największą ilością głosów. Po kilku miesiącach efekt prac mogliśmy ujrzeć już na oficjalnych serwerach.

Już niedługo odbędzie się podobna ankieta, w której po raz kolejny użytkownicy otrzymają możliwość wyboru. Jak się okazuje, zdradzono już konkurentów o głosy społeczności. Miało to miejsce w oficjalnej zapowiedzi sezonu 2021. Pojawiła tam się taka grafika:

Jak możemy zauważyć, przeniesiono Nocturne oraz Shyvane i dodano Quinn, Udyra i Skarnera, który zyskał popularność dzięki wyjściu Seraphine.

Zapowiedź sezonu potwierdza także poprzednie teorie o tym, że nowym bohaterem prawdopodobnie będzie Viego. Jego imię pojawia się w ostatnich sekundach zwiastuna.

„Jest blisko”

„Ruiny”

„Viego”

Video

Nowy bohater już wkrótce przybędzie na Summoner’s Rift. Póki co szacuje się, że jego data premiery przypadnie na 21 stycznia 2021 roku. Możliwe, że będzie dostępny już w dniu aktualizacji 11.2 lub kilka dni później.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends