w

5 pięknych konceptów skórek Spirit Blossom do LoLa. Lepsze od tych, które stworzył Riot?

Gracze LoLa tworzą coraz lepsze koncepty skinów związane z festiwalem Duchowego Rozkwitu.


Spora część społeczności League of Legends żyje aktualnym wydarzeniem w grze – festiwalem Duchowego Rozkwitu. Gracze dzielą się swoimi postępami w budowaniu relacji z bohaterami, rysują dziesiątki fanartów nowych skórek, tworzą zaawansowane cosplaye, jak i wymyślają zupełnie nowe skiny związane z eventem.

Dziś pojawi się pięć takich fanowskich skórek, które robią niemałe wrażenie i mogłyby śmiało pojawić się w League of Legends.

5 fanowskich skórek z serii Spirit Blossom

Spirit Blossom Evelynn

Autorem pierwszego konceptu jest Vincent Tran, publikujący także pod pseudonimem Oria. Jego prace pojawiły się już w wielu artykułach, np. Blood Moon Janna – koncept tak dobry, że wygląda jak oficjalna skórka. Tym razem grafik postanowił narysować Evelynn w stylu skórek z serii Spirit Blossom. Seria ta jest aktualnie niesamowicie popularna, a autor konceptu pokazał, że Evelynn świetnie pasowałaby do aktualnego eventu, który wiąże się z budowaniem relacji z poszczególnymi bohaterami. Patrząc na historię wspomnianej bohaterki, stwierdzić można, że Evelynn aż prosiła się o dodanie do festiwalu Duchowego Rozkwitu.

ZOBACZ – Riot tłumaczy, jaki jest kontekst aktualizowania efektów wizualnych bohaterów LoLa

 Spirit Blossom Xayah

Jakiś czas temu pojawił się osoby artykuł o koncepcie Spirit Blossom Xayah (zobacz: Koncept skórki Spirit Blossom Xayah do League of Legends, na punkcie którego gracze oszaleli). Lilvalp postanowiła stworzyć nową wersję tej samej skórki. Obie odwołują się do tej samej serii, choć widać między nimi spore różnice. Autorka dzisiejszej skórki przygotowała nie tylko podstawową wersję stroju bohaterki, ale również dwie chromy. Spirit Blossom Xayah jest pierwszym fanowskim konceptem autorstwa Lilvalp.

ZOBACZ – Świetny koncept skórki Dark Water Mordekaiser do League of Legends

Spirit Blossom Jhin

Kolejnym konceptem jest Spirit Blossom Jhin autorstwa Oracle_chan. Autor postanowił przedstawić bohatera nie w jednej, ale aż w kilku maskach, które Jhin nosi nie tylko na głowie, ale także na ramieniu. Nadaje to tajemniczy wygląd skórce i dobrze oddaje artystyczną naturę championa.

Twórca konceptu poszedł nawet o krok dalej i poza modelem bohatera stworzył także przykładowy wygląd rozmowy, którą można byłoby przeprowadzać z Jhinem w kliencie gry w ramach festiwalu Duchowego Rozkwitu.

ZOBACZ – Fanowski koncept Pool Party Jinx idealny na letnie wydarzenie w League of Legends

Spirit Blossom Kayn

Spirit Blossom Kayn to koncept autorstwa Bekkomi. Autor przedstawił aż trzy wersje tej skórki, przy czym do każdej z nich narysował nie tylko podstawową wersję Kayna, ale także jego wygląd w formie Shadow Assassina i Rhaasta. Wersje skórki nie tylko różnią się kolorami, ale i różnymi elementami stroju czy ozdób na głowie – w jednej bohater nosi charakterystyczną maskę, w innej posiada rogi, a jego twarz nie jest niczym zakryta.

ZOBACZ – Następny bohater LoLa ma być stylowy? Ile postaci zostanie jeszcze wydanych w tym roku?

Spirit Blossom Nautilus

Ostatni koncept jest znacznie mniej poważny i można potraktować go jako uroczą ciekawostkę. Gyoko (lub też Kkaassasa) opublikował rysunek przedstawiający karykaturę bohatera w charakterystycznych dla wydarzenia barwach. Choć rysunek mocno odbiega od reszty projektów, to wciąż pozwala na wyobrażenie sobie takiej skórki w grze. Kto wie, może i w tym przypadku Riot wymyśliłby coś zaskakującego i np. pokazał twarz bohatera, tak jak zrobił to z ludzką formą Thresha.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends