w

Ahri z LoLa dostanie kolejną skórkę K/DA w związku z wydaniem kolejnego singla?

Na Twitterze zespołu K/DA pojawiła się grafika sugerująca powstanie nowych skórek wszystkich członkiń.


O K/DA w ostatnim czasie jest znów bardzo głośno. Wszystko za sprawą kolejnego nadchodzącego singla o tytule BADDEST, który ma pojawić się już 27 sierpnia. Poza tą informacją gracze mogą przyjrzeć się również nadchodzącej skórce Ahri, która niedługo po premierze powinna pojawić się w grze razem z całym zespołem.

Kolejne niestandardowe zapowiedzi Riotu

Jak dotąd pojawiła się jedynie grafika zapowiadająca Ahri, której przyjrzeć można się poniżej, jednak użytkownicy portalu społecznościowego, którzy zareagowali na wpis, uważają, że każda z bohaterek otrzyma skina.

ZOBACZ – Riot ujawnia powód, dlaczego nie tworzy mrocznych stworów, tylko słodkie, ludzie postacie

Przyglądając się grafice, można zauważyć emblematy każdej z bohaterek należących do zespołu. Może to świadczyć, że domniemania graczy dotyczące codziennego pojawiania się skina do innej bohaterki, mają sens. Następna w kolejce powinna być Akali, a potem Evelynn i na końcu Kai’Sa.

Warto również wspomnieć o tym, że ostatnia z wymienionych wyżej bohaterek ma otrzymać jeszcze w tym roku prestiżową skórkę. Można o tym przeczytać w tym artykule – Kai’Sa w LoLu dostanie szybciej swoją drugą prestiżową skórkę, niż inne postacie zwykłego skina. Twórcy, chcąc zrekompensować graczom, którzy nie mieli okazji pozyskać pierwszej z prestiżowych skórek, prawdopodobnie będą więc chcieli ją udostępnić w kolejnym wydaniu K/DA.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends