w

Aktualizacja VFX dla Jinx i Jayce’a z League of Legends. Jak wyglądają odświeżone umiejętności?

Riot pokazał najnowszą aktualizację Jinx i Jayce’a. Jak prezentują się bohaterowie z odnowionymi efektami graficznymi?


Jinx i Jayce to popularne postacie z LoLa, o których w ostatnim czasie mówi się naprawdę dużo. Wszystko przez to, że powstał serial animowany, którego akcja dzieje się w Runeterze, a dokładnie w Piltover i jego dzielnicy – Zaun. Zgodnie z zapowiedziami, które pojawiały się przez ostatnie miesiące, fabuła serialu skupi się na dwóch siostrach – Jinx i Vi, ale również poruszy wątki Caitlyn, Viktora czy Jayce’a. 

Z okazji wydania serialu Riot przygotował wiele ciekawych atrakcji. Parę dni temu ogłoszono, że niektórzy bohaterowie, którzy pojawią się na ekranie, otrzymają związane z serialem skórki. Poza tym obie siostry oraz Ekko dostaną swoją chibi wersję, która jest odpowiednikiem Małych Legend w TFT. To oczywiście nie wszystko. Jinx oraz Jayce dostaną także VFX.

Aktualizacja VFX Jinx i Jayce’a

W sieci pojawił się filmik pokazujący nowe efekty wizualne umiejętności Jinx i Jayce’a. Obie postacie są na Summoner’s Rift naprawdę długo – Jinx wydano w 2013 roku, a Jayce’a w 2012. Riot uznał, że z racji tego, że wspomniani bohaterowie odrywają ważną rolę w serialu animowanym, to jest to idealny czas na odświeżenie ich efektów wizualnych.

Nowe efekty są nie tylko lepiej dopracowane i estetyczne, ale również czytelniejsze, a ten aspekt gry jest niesamowicie ważny. Riot postawił na jaskrawe, żywe kolory, a tam gdzie było to konieczne – dodał odpowiednie znaczniki, które wskazują np. na zasięg umiejętności. Bardzo dobrze widać to w przypadku E Jinx – Ogniste Gryzaki! W nowej wersji rzucony skill będzie miał niebieskie okręgi.

Wraz z aktualizacją podstawowych efektów bohaterów, Riot wprowadził także zmiany odświeżające wygląd umiejętności u poszczególnych skórek. Zaktualizowano głównie starsze skiny, takie jak Full Metal Jayce, Debonair Jayce, Crime City Jinx, Firecracker Jinx i Zombie Slayer Jinx.

Póki co nie wiadomo, czy będą to ostateczne poprawki i kiedy dokładnie pojawią się one w grze.