w

Ao Shin oficjalnie trafi do League of Legends., ale nie w taki sposób, w jaki oczekują tego gracze

Reklama

Już wkrótce nastąpi powrót smoka znanego w społeczności League of Legends.

Reklama


Ao Shin jest postacią, która w środowisku League of Legends zagościła już dawno temu. O jego koncepcie, który ostatecznie przerodził się w bohatera znanego graczom jako Aurelion Sol, można przeczytać w innym artykule dotyczącym niewydanych postaci (10 postaci i ich umiejętności, które Riot anulował i nie znalazły się w grze). Od tego momentu wielu zapomniało już o Ao Shinie i uznało temat za zamknięty. Teraz Riot przywraca postać do życia w postaci Małej Legendy.

Ao Shin powraca do League of Legends

Wczoraj na oficjalnej stronie Riotu pojawiły się informacje dotyczące kolejnej przepustki TFT. Można było przeczytać między innymi o tym, jakie Małe Legendy znajdą się w sklepie. Jedną z nich ma być smok przypominający wczesne koncepty bohatera.

ZOBACZ – Nowe skiny w LoLu to Championship LeBlanc, prestiżowy Yasuo, PsyOps Samira, Kayle, Pyke, Viktor i Zed

Na oficjalnej grafice Riotu znajdującej się powyżej można zobaczyć, jak będzie wyglądała legenda na trzecim tierze.

Ao Shin, potomek smoka burzy, jest strażnikiem burz, władającym zarówno łagodnymi deszczami, jak i wściekłością błyskawic z towarzyszącymi im grzmotami.

Jak będą wyglądały wszystkie warianty stworka?

  
  
  
  
  
  

Ceny smoków będą wynosiły 750 RP za wersję rzadką, a 975 RP za wersję epicką. Będzie można również kupić jajka, jeśli dany gracz poszukuje legendarnej odmiany któregoś ze smoków.

Ostatni z wariantów wygląda tak podobnie do Aurelion Sola, że sama grafika mogłaby bez problemu reprezentować jego małą wersję. Popularny kanał SkinSpotlights postanowił nawet podmienić model bohatera na model Małej Legendy. Jakie były rezultaty?

Video

Zdezorientowani gracze początkowo myśleli, że jest to skórka bohatera, a ci, którzy wiedzieli, o co chodzi, przyznali, że mogłoby zostać tak już na stałe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends