w

Nowe skiny w LoLu to Championship LeBlanc, prestiżowy Yasuo, PsyOps Samira, Kayle, Pyke, Viktor i Zed

Reklama

Jak wyglądają skiny, które pojawiły się na serwerach testowych? Jest ich naprawdę sporo.

Reklama


Dzisiejszy dzień jest naprawdę ciekawy dla graczy League of Legends za sprawą ujawnienia umiejętności najnowszej bohaterki – Samiry – oraz kolejnych skórek z zapowiedzianej przez Riot serii o nazwie PsyOps. Skinów jest aż 5, a gracze nie powinni miec powodów do narzekania.

Nowe skiny serii PsyOps

Na serwerach testowych poza najnowszą bohaterką i jej nową skórką pojawiły się również skiny do postaci takich jak LeBlanc, Kayle, Pyke, Viktor, Zed i Yasuo. Wszystkie z nich odnoszą się do nadchodzącego do League of Legends wydarzenia, o którym wiadomo już od dawna. Wszystkim poprzednim ujawnionym skinom można przyjrzeć się w innym artykule (Nowe skórki do LoLa: PsyOps Master Yi, Shen, Vi, Sona, Ezreal, Prestiżowy Ezreal, Hextech Ziggs).

Championship LeBlanc

Z sezonu na sezon w związku z mistrzostwami Worlds pojawia się unikatowa skórka, którą mogą nabyć gracze. W tym roku nie jest inaczej i należy ona do LeBlanc.

Wszystkim jej interakcjom można przyjrzeć się w poniższym filmie.
Video

Reklama

PsyOps Samira

W przypadku Samiry, skórka PsyOps jest tą która zostanie wydana wraz z bohaterką. Gracze już teraz mogą przyjrzeć się fragmentowi splash arta i modelowi z gry.

ZOBACZ – Czy gracze z 5 poziomem honoru powinni mieć dostęp do darmowego boosta ze skinami?

PsyOps Kayle

Samozwańcza wybawczyni Kayle postrzega się jako bezstronnego sędziego spraw całego świata, schodząc jako anioł wojny ze skrzydłami zasilanymi psychiczną energią. Jej rozumienie świata jest czarno-białe do przerażającej skrajności. Postanowiła dołączyć do BRG, aby urzeczywistnić swoją wizję.

Na poniższym modelu widać brak skrzydeł, które znajdą się w grze.

Video

PsyOps Pyke

Video

PsyOps Viktor

Video

ZOBACZ – Czym są Quest Skins w League of Legends? Riot zapowiada nowy typ skórek

PsyOps Zed

Video

Prestiżowy True Damage Yasuo

Poza opisanymi wyżej skinami pojawiła się tajemnicza skórka Yasuo, o której wiadomo naprawdę niewiele. Jej model jest przedstawiony poniżej.

Skin posiada logo sklepu AAPE.JP i możliwe, że jest to nadchodząca prestiżowa skórka, która została zapowiedziana wcześniej w tym roku (Wyciekły informacje o prestiżowych skinach do Soraki i Yasuo w League of Legends).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends