w

Battle Queen Katarina jest bardziej dopracowana niż superskórka Seraphine? Tak twierdzi społeczność LoLa

Reklama

Legendarna skórka do Katariny a superskórka do Seraphine.

Reklama

Prawie miesiąc temu do League of Legends trafiła Seraphine, wraz ze skórką ultimate, którą otrzymała już na starcie. To właśnie wtedy gracze oskarżyli Riot o „skok na kasę” i niedopracowanie dodatku kosmetycznego.

Wczoraj natomiast ujawniono nowe skiny, w tym legendarkę do Katariny. Okazuje się, że ma wiele unikalnych animacji, a podczas meczu może zmieniać wygląd ostrzy. Użytkownicy szybko stwierdzili, że jest to lepsza i tańsza wersja superskórki do Rozmarzonej Piosenkarki.

Seraphine gorsza niż Katarina

Zapewne każdy już wie, że wyjście najnowszej postaci wzbudziło wiele kontrowersji. Filmik, na którym została przedstawiona, zebrał rekordową ilość łapek w dół, a towarzysząca jej superskórka została okrzyknięta mianem jeden z najgorszych. Dlaczego? Gracze do dyspozycji mają 3 różne wyglądy i ścieżki dźwiękowe, ale wybrać je mogą tylko i wyłącznie w Champion Select. Oczywiście o ile wcześniej wykonają misje, które wiążą się z rozegraniem nawet kilkudziesięciu meczów.

ZOBACZ – Od patcha 10.24 gracze LoLa będą tracili mniej LP, jeśli w ich drużynie był ktoś, kto wyszedł

Reklama

Battle Queen Katarina będzie kosztować 1820 RP i od razu po zakupie dostępna będzie w całości, bez konieczności wykonywania misji. Dodatkowo pozwala w grze na zmianę modeli ostrzy, które odblokowują się po zlikwidowaniu 3 wrogów.

Video

Po wcześniejszym odblokowaniu istnieje możliwość dowolnego zmieniania ich w trakcie meczu.

Video

Każdy ze sztyletów wprowadza nowe animacje podnoszenia go z ziemi.

Video

Zmianie ulega również superumiejętność, która różni się w zależności od wybranego ostrza.

Video

Jeżeli przeciwnik zostanie trafiony leżącym na ziemi sztyletem, animacja również będzie inna.

Video

Społeczność uważa, że deweloper wprowadził więcej nowości w tym skinie, niż w superskórce do Seraphine. Użytkownicy porównują Battle Queen Katarinę do ultimate Gun Goddess Miss Fortune, której cena wynosi 2775 RP i może dowolnie zmieniać animacje broni. Riot Games na ten moment nie odpowiedziało na zarzuty fanów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends