w

Będzie więcej niż jedno ASU w roku? Riot zdradza swoje plany na aktualizację bohaterów LoLa

Twórcy LoLa informują, że chcą robić więcej aktualizacji wizualnych swoich postaci.


W ostatnim czasie sporo mówi się o odświeżaniu starszych championów z League of Legends. Wszystko za sprawą ASU Ahri, które było ogłaszane już parę miesięcy temu. W końcu aktualizacja bohaterki została ukończona, co zainspirowało graczy do dyskusji na temat tego, kto jeszcze powinien otrzymać nowe grafiki i modele.

Niektórzy uważają nawet, że odświeżenie Ahri nie było konieczne, ponieważ postać nie była aż tak przestarzała, jak wiele innych (zobacz: Nadal jest 38 bohaterów LoLa, którzy potrzebują aktualizacji. Zdaniem graczy Ahri nie była najważniejsza).

W rozmowach o ASU championów często pada stwierdzenie, że jedna tego typu aktualizacja na rok to zdecydowanie za mało. Fani LoLa twierdzą, że Riot powinien odświeżać co najmniej kilka postaci w każdym sezonie, ponieważ kilkadziesiąt z nich wymaga odnowienia, a w obecnym tempie zajmie to ponad ćwierć wieku.

Twórcy są tego świadomi i chcą coś zmienić. Będzie więcej ASU w ciągu roku?

Odświeżanie bohaterów League of Legends

Rioter Andrei „Meddler” van Roon wypowiedział się w sprawie ASU postaci z League of Legends. Twórcy są świadomi tego, że jedna tego typu aktualizacja na rok to za mało, więc chcą to zmienić. Według słów Riotera aktualnie trwają pracę nad zmianami w zespole, który odpowiada za odświeżenia championów.

Jedną z rzeczy, którą obecnie robimy, są zmiany w zespole, abyśmy mogli wydawać więcej niż jedno ASU w tym samym czasie. Zamierzamy wkrótce podzielić się kilkoma szczegółami na ten temat (mam nadzieję, że podamy kilku bohaterów, których chcemy odświeżyć oraz nasze przypuszczenia co do przyszłego harmonogramu).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends