w

Caps mógł użyć ulta przed jego odnowieniem w League of Legends

Riot Games

Caps spotyka nietypowy błąd w League of Legends.


Znany praktycznie przez każdego w środowisku League of Legends profesjonalny gracz Caps, odkrywa dziwny błąd na jednej ze swoich transmisji na żywo. Pozwala mu on na użycie superumiejętności pomimo ciągle trwającego czasu odnowienia.

Nowy błąd z cooldownem w grze?

League of Legends to gra, w której bardzo często napotyka się różne błędy. Rzadziej zdarza się to w środowisku profesjonalistów, a jeszcze rzadziej możemy oglądać je u nich w transmisji na żywo.

Mimo to, Rasmus “Caps” Winther grający Pyke’em, doświadczył dziwnego buga związanego z cooldownem umiejętności bohatera.

ZOBACZ – Riot oczyszcza klienta LoLa ze zbędnych funkcji i przy okazji niechcący usuwa te potrzebne

W pierwszych sekundach można zauważyć na wrogach wskaźnik, informujący o małej ilości zdrowia, pozwalający na łatwe wykończenie celu jednym kliknięciem ulta. Pojawia się on tylko wtedy, kiedy Pyke ma możliwość użycia umiejętności i znika, kiedy ta się odnawia.

Caps, mając ostatnie sekundy cooldownu, prawdopodobnie przypadkiem używa superumiejętności Pyke’a na swoich minionach i zdziwiony kompletnie nie wie, co się dzieje.

Komentujący całe zajście widzowie śmieją się z Riot Games, cytując znane słowa „200 lat doświadczenia” i wspólnie z twórcą zastanawiają się, jak mogło do tego dojść.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends