w ,

Gracze ponownie śmieją się z Riotu podkreślając 200+ lat doświadczenia

Czy ponad 200 lat doświadczenia Riotu w tworzeniu gier objawi się przy najnowszej strzelance?


Społeczność League of Legends nie odpuszcza i znów śmieje się z Riotu, nawiązując do mema o 200 latach doświadczenia w tworzeniu gier.

200+ lat doświadczenia Riotu w Valorant

Temat 200 lat doświadczenia wraca jak bumerang, a społeczność League of Legends wcale nie nudzi się kolejnymi docinkami i wyśmiewaniem Riotu. Nie wszystkie tego typu żarty są obraźliwe, niektóre to mały przytyk z przymrużeniem oka, co często wydaje się zabawne samym twórcom.

Mem o 200 latach doświadczenia mógł powrócić w nowej odsłonie, tym razem dotycząc nowej strzelanki od Riotu – Valorant. O grze wiadomo coraz więcej, przez co wśród społeczności pojawiło się niemałe poruszenie i tysiące graczy śledzi internet w poszukiwaniu nowych informacji.

DumbsYT opublikował krótki filmik o wspomnianym memie:

ZOBACZ – Valorant: Bronie, jakie zobaczymy w nowym FPS od Riot Games

Powyższy filmik bardzo spodobał się społeczności, która nie ukrywała swojego rozbawienia:

Jak widać na powyższym screenie, wśród wypowiedzi znalazł się nawet tweet jednego z pracowników Riotu – Blaustoise’a.

Każdy, kto ominął temat śmiania się z 200 lat doświadczenia Riotu, może odświeżyć informacje np. tutaj: Riot twierdził, że wie lepiej, jak balansować League of Legends. Gracze pokazują, że jest trochę inaczej. Warto wspomnieć, że ze wspomnianego mema śmieli się także profesjonalni gracze np. Rekkles (zobacz: Rekkles pocisnął Riot Games za wydawanie zbyt wielu „szalonych OP” bohaterów).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends