w

Co wiadomo o nowych postaciach z LoLa? Tank z Shurimy, nowy Darkin, męski Echanter

Jak prezentują się zapowiedzi nowych postaci, które trafią do League of Legends?


Pojawiło się wiele interesujących informacji związanych z przedsezonem 2023. Fani w końcu doczekali się zapowiedzianego reworku Aureliona Sola, zmian w pingach i nie tylko. Nie zabrakło oczywiście ujawnienia planów na nowych bohaterów, którzy będą pojawiać się w kolejnych miesiącach, zarówno 2022, jak i 2023 roku.

Wśród nowych postaci znaleźć można naprawdę interesujące koncepty. Zgodnie z wypowiedziami Rioterów, do gry dołączy jeszcze jeden Darkin, a to oczywiście nie wszystko.

Zapowiedzi nowych bohaterów LoLa

Na oficjalnych kanałach League of Legends pojawiło się sporo zapowiedzi związanych z kontentem, który trafi do gry w drugiej połowie 2022 roku i we wczesnych miesiącach 2023 roku. Wśród nowości znaleźć można wyczekiwany rework umiejętności Aureliona Sola czy aktualizację graficzną Ahri, którą zapowiadano już jakiś czas temu.

Warto przyjrzeć się dokładniej informacjom o zbliżających się do gry postaciach, ponieważ te są bardzo interesujące. Wśród nich znaleźć można nowego bohatera z Shurimy, tajemniczego Darkina czy męskiego supporta.

K’Sante, The Pride of Nazumah (2022)

Ujawniono, że nowym bohaterem z League of Legends będzie K’Sante, champion pochodzący z Shurimy. Z opisów wynika, że będzie to tankowaty toplaner. Postać ma pojawić się jeszcze w 2022 roku.

Nowy Darkin (2023)

Kolejnym bohaterem z LoLa ma być nowy Darkin, który będzie posługiwał się sztyletem. Póki co nie wiadomo o nim wiele więcej. Z wypowiedzi jednego z Rioterów wynika, że postać nie pojawi się w tym roku, więc trzeba poczekać na nią na 2023.

Nowy męski support (2023)

Pojawiła się również informacja o tym, że w przyszłym roku zostanie wydany nowy support, który będzie Enchanterem. Co więcej, wiadomo, że na pewno będzie to postać męska. Niestety na tego bohatera będzie trzeba jeszcze poczekać.

Jeden z najważniejszych Rioterów – Reav3 odpowiedzialny za bohaterów wprowadzanych do League of Legends oraz reworki, które trafiają do gry, poinformował, że K’Sante pojawi się na Summoner’s Rift jako pierwszy. Po nim twórcy skupią się na reworku Aureliona Sola, a następnie aktualizacji Ahri.

Dopiero po załatwieniu wspomnianych planów gracze mają otrzymać więcej informacji o wspomnianym “Darkinie ze sztyletem”.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends