w

Czego jeszcze gracze LoLa mogli dowiedzieć się z najnowszego zwiastuna Star Guardian?

Co zdradzają tagi najnowszego filmu, który zapowiada powrót serii Star Guardian?


Wiele rzeczy powiązanych z League of Legends oficjalnie jest zapowiadanych za pośrednictwem filmików, a jeszcze wcześniej często pojawia się w sieci w formie przecieków. Nie inaczej było w przypadku nadchodzących skinów Star Guardian, które fani mogli poznać najpierw dzięki leakerom, aby jakiś czas później otrzymać zapowiedź powrotu serii za pośrednictwem filmiku wypuszczonego przez Riot.

Jeden z dociekliwych fanów postanowił przyjrzeć się tagom w świeżo opublikowanym filmiku i znalazł tam liczne informacje na temat zbliżających się skinów. Co dokładnie zostało zawarte w tagach?

Tagi nowego zwiastuna

Zwiastun powrotu serii Star Guardian, który przewidziany jest na 14 lipca, szybko zebrał liczne wyświetlenia, a fani zaczęli doszukiwać się w nim informacji na temat zbliżającego się wydarzenia oraz wydawanych skórek.

Jeden z graczy LoLa – BessWisty – postanowił zajrzeć do tagów. Dzięki temu mógł dowiedzieć się, które postacie są powiązane z premierą nowych skórek.

Tagi pokazują między innymi to, że elementy kosmetyczne mogą otrzymać Akali, Kai’Sa, Sona, Taliyah, Ekko, Nilah, Senna, Orianna czy Seraphine. Z przecieków wiadomo, że skórka Seraphine będzie dostępna wyłącznie dla graczy Wild Rift – mobilnego odpowiednika League of Legends wydanego przez Riot.

Zaskoczeniem dla wielu fanów może być pojawienie się na tej liście Senny, o której do tej pory nie było mowy, oraz brak wzmianki o między innymi Quinn czy Rell.

Na ten moment nie wiadomo, co do końca planuje Riot, a do rozpoczęcia wydarzenia jest jeszcze trochę czasu. Projektanci być może przekażą więcej informacji na temat nadchodzących elementów kosmetycznych jeszcze przed wprowadzeniem ich na serwery testowe.