w

Czerwcowa kapsuła do LoLa za Prime Gaming jest już dostępna. Jak prezentuje się odświeżona zawartość?

Nowa kapsuła z zawartością do League of Legends w ramach subskrypcji Prime Gaming jest już dostępna.


Aktualnie w League of Legends trwa wydarzenie High Noon powiązane z MSI, a gracze mogą bawić się na randomowym URFie, który powrócił w kolejce trybów rotacyjnych. Już niedługo rozpoczną się wakacje, więc do gry trafi kolejna zawartość, tym razem związana ze skinami Ocean Song, zupełnie nowej serii nawiązującej do plażowym imprez.

Subskrypcja Prime Gaming to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy lubią zbierać dodatkową zawartość w przeróżnych grach. W ramach współpracy z amazon.com twórcy oferują ciekawe skórki, dodatki, skrzynki z łupami czy walutę premium do sporej liczby znanych tytułów, w tym m.in. League of Legends, Valorant, Apex Legends, Lost Ark, Genshin Impact, Rainbow Six Siege, Red Dead Online i wiele więcej.

Przyszedł czas na kolejną, już czerwcową kapsułę, która dziś trafiła w ręce graczy League of Legends. Jak zawsze, będzie zawierała sporo ciekawej zawartości, która zapewne ucieszy każdego, kto ją odbierze.

Nowa kapsuła Prime Gaming

Od dzisiaj (31 maja 2022 roku) od godziny 18:00 można odebrać kolejną kapsułę Prime Gaming za miesiąc czerwiec. Każdy z graczy, który korzysta z subskrypcji, może odebrać swoją nagrodę przez najbliższy miesiąc, czyli do końca czerwca.

Kapsuły z League of Legends pojawiają się od 27 października 2021 roku. W maju ogłoszono, że ich zawartość zostanie zmieniona, co nie spodobało się części społeczności. Pierwotna zawartość prezentowała się następująco:

  • 650 RP,
  • Trwałą skórkę za 1350 RP, której nie posiadają,
  • 200 Pomarańczowej Esencji,
  • 5 odłamków bohaterów,
  • Dwa odłamki Patrona z serii 1.,
  • 30-dniowy dopalacz PD.

Na początku maja poinformowano, że liczba darmowych RP zostanie obniżona prawie o połowę (350 zamiast 650), a na miejscu usuniętych RP pojawi się najnowsza waluta z League of Legends – Mityczna Esencja. Kapsuła będzie zawierała dokładnie 5 sztuk ME.

Więcej informacji na temat kapsuł z League of Legends, tego jak je odebrać oraz gdzie pojawia się uzyskana zawartość można przeczytać na stronie gaming.amazon.com/loot/.​