Czy Riot planuje wydać nowego skina Yuumi? Zdaniem graczy właśnie to sugeruje tajemniczy filmik

League of Legends

Reklama

W internecie pojawił się tajemniczy filmik, który zdaniem graczy jest zapowiedzią kolejnego skina Yuumi.


Riot przed wydaniem serii skórek lub bohatera ma ostatnio w zwyczaju stopniowo pokazywać graczom to, co ich czeka, pokazując różne tajemnicze zwiastuny lub ciekawe nawiązania.

W przypadku Seraphine były to specyficznie prowadzone konta w mediach społecznościowych, a u Rell najpierw pojawiła się grafika zdradzająca nieco informacji o bohaterce, a potem krótki filmik. Tym razem graczom udało się znaleźć klip, w którym można zobaczyć książkę Yuumi.

Jak wygląda tajemniczy zwiastun?

Reklama

Krótka animacja jest publikowana w wielu miejscach w sieci, a jej autor pozostaje nieznany. Użytkownicy wskazują na to, że jest to przeciek kolejnej skórki Yuumi.

Reklama

Video

ZOBACZ – Najlepsze koncepty świątecznych skinów do LoLa. Gracze dziwią się, że Riot jeszcze ich nie wykorzystał

Model faktycznie wygląda jak coś, co mogłoby zostać stworzone w studiu Riot Games, jednak na ten moment trudno określić, czy nie jest to jedynie fanart. Z racji, że do Halloween jest jeszcze sporo czasu, gracze, którzy próbują odgadnąć, do jakiej serii mógłby zostać przypisany skin, podają pozycje takie jak Corrupted Star Guardian lub Arcanist.

Warto też wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Yuumi przedstawiana jest w nieco straszniejszy sposób. Na stronie można było przeczytać już artykuł o fanowskiej Halloweenowej skórce do bohaterki (Gracze LoLa już myślą o Halloween i pokazują koncept skórki Headless Kitten Yuumi).

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej