w ,

Gracze LoLa już myślą o Halloween i pokazują koncept skórki Headless Kitten Yuumi

Jak mogłaby wyglądać halloweenowa skórka dla Yuumi? Oto fanowska propozycja.


W Leauge of Legends jest kilka charakterystycznych zwierzątek: gracze mają znanego wszystkim Poro, który wystąpił w tysiącach wersji i towarzyszył masie skórek czy eventów, są pingwinki, które również kojarzą się bardzo dobrze i niejeden gracz zachwyca się nimi na ikonkach czy skórkach totemów. Jest również pewien dyniogłowy kot, który od jakiegoś czasu stał się znakiem rozpoznawczym Halloween. Taki motyw aż prosił się o wykorzystanie i przerobienie go na skórkę.

Fanowski koncept – Headless Kitten Yuumi

Nad fanowską skórką do Yuumi – Headless Kitten – pracowały dwie osoby. Autorem konceptu jest Thorsten Erdt, niemiecki freelancer, grafik i ilustrator, o którego pomysłach na inne skiny do League of Legends pojawiły się osobne artykuły (np. Czy Star Guardian Vi powinna zostać nową czarodziejką? Pomysł od jednego z graczy). Autor stworzył kilka pomysłów na skórkę do kotki, poza wspomnianą Headless Kitten zobaczyć też można skiny o nazwach: Nekonomicon, Cheshire czy Yummy.

ZOBACZ – Nowe skórki w League of Legends – Arcanist Zoe, Shaco i Kog’Maw

Koncept Headless Kitten Yuumi bardzo spodobał się innej artystce – Hannah Hilton, która postanowiła narysować splash art do tej skórki. Pomysł otrzymał nowe życie i w takiej wersji prezentuje się naprawdę dobrze. Widać, że skórka śmiało mogłaby być dodana do League of Legends (oczywiście w okresie Halloween).

DołączObserwuj
Więcej z Fanart