w

Czy Riot znów zapomniał o Aurelion Solu? Gracze ponownie nabijają się z tego bohatera

W aktualizacji 10.4 Architekt Gwiazd miał zostać dotknięty nerfami, jednak informacja w grze jest z nimi niekoniecznie zgodna.


Wielokrotnie wspomina się o zmarnowanym potencjale postaci ze względu na sam zamysł galaktycznego smoka. Tymczasem Riot po nieudanej próbie wskrzeszenia Aurelion Sola w aktualizacji 9.17 milczy, a zdaniem graczy jest on jednym z najbardziej zapomnianych bohaterów przez twórców. Więcej o sytuacji bohatera można dowiedzieć się tutaj i tutaj.

Gracze Aureliona ponownie zawiedzeni przez Riot

Tym razem chodzi o opis umiejętności w grze, który nie jest do końca zgodny z tym, co zostało ogłoszone przez Riot w spisie aktualizacji. W patchu 10.4 jedna z jego umiejętności miała zostać osłabiona:

ZOBACZ – Darmowe skiny do LoLa dla posiadaczy numerów w Play. Twitch Prime za darmo na pół roku

Jeden z graczy zaobserwował jednak, że w momencie, kiedy użyje on wspomnianej umiejętności, wartość zwiększonych obrażeń wynosi dalej tyle, ile wynosiła przed aktualizacją. Sytuacja tego pokroju może doprowadzać do sporego zamieszania. Na czym gracz powinien bazować swoją wiedzę – czy na opisie zawartym w aktualizacji, czy może na opisie umiejętności znajdującym się już w grze?

Riot really cares about Aurelion Sol #2 from leagueoflegends

ZOBACZ – Nowe gadżety w sklepie Riotu z okazji 1 kwietnia. Co można kupić z okazji Prima Aprilis?

Cała sytuacja wywołała również wśród graczy dyskusję i wszyscy jednogłośnie uważają, że Riot powinien zainteresować się bohaterem. Czy będzie to miało miejsce? Raczej nie. Ze względu na utrudnioną pracę Rioterów wszystko może wydłużyć się w czasie, a już bez tego mieli oni naprawdę sporo planów. Chociażby niedawny rework Fiddlesticka czy zmierzający ku serwerom rework Volibeara.