w

Czy w LoLu pojawią się minieventy znane z Wild Rift? Wszystko, co o tym wiadomo

Reklama

Jeden z leakerów ujawnił, że do League of Legends trafi minievent walentynkowy.

Reklama


Jakiś czas temu twórcy LoLa ujawnili trzy nowe skórki, które trafią do gry z okazji tegorocznych walentynek. Skiny z nowym motywem otrzymają Vi, Caitlyn oraz Amumu (zobacz: Prezentacja walentynkowych skórek z League of Legends – Caitlyn, Vi i Amumu). Okazuje się, że to nie koniec atrakcji z okazji święta zakochanych. W sieci pojawiła się informacja, że do klienta ma trafić mały event na wzór tych, które pojawiały się w Wild Rift. Co o tym wiadomo? Jak prezentuje się grafika, która trafiła w ręce graczy?

Minievent walentynkowy w League of Legends

Znany leaker z League of Legends – Big Bad Bear – opublikował grafikę, która związana jest z nadchodzącym eventem walentynkowym w League of Legends. Zdaniem youtubera będzie to wydarzenie podobne do minieventów, które pojawiają się w Wild Rift.

Obrazek, który udostępnił, przedstawia salę szkolną, w której będzie odbywać się coś w rodzaju zajęć kulinarnych.

Co ciekawe, na grafice znajduje się także easter egg związany z zespołem K/DA. a ścianie w lewym górnym rogu widać 3 wyrazy – kindness, dedication, activeness, których pierwsze litery układają się w nazwę wspomnianego zespołu.

Według Big Bad Beara twórcy League of Legends chcą przenieść na PC formę minieventów znanych z mobilnej wersji tytułu. Niestety póki co nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądało to walentynkowe wydarzenie.

Gracze mają nadzieję, że pomysł okaże się dobry, ponieważ podobne rozwiązana w Wild Rift były chwalone przez społeczność.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends