Do League of Legends nadchodzi nowy, legendarny skin Katariny i skórka Iverna

League of Legends

Reklama

Już niedługo Ivern powinien otrzymać nieco mroczniejszą skórkę, a skin Katariny jest pierwszym pokazanym z ujawnionej wcześniej serii.


Jakiś czas temu w jednym wpisie twórcy zamieścili tajemniczą grafikę, która miała być zapowiedzią nadchodzących do League of Legends skinów. Od tego czasu powstało kilka teorii, które mówiły o tym, do kogo będą one należały, a jedna z nich brzmiała wyjątkowo prawdopodobnie (Dlaczego Patroni zdaniem graczy będą motywem przewodnim kolejnej serii skórek w LoLu?).

Streamiebr, która jest odpowiedzialna za wiele poprzednich przecieków, pokazała, że mimo nietrafionego doboru postaci do broni, Katarina faktycznie jest jedną z tych, którzy otrzymają skórki. Co jeszcze powiedziała streamerka?

Reklama

Co wiadomo o nowych skinach?

Reklama

Z filmu pokazującego przecieki można dowiedzieć się o nowej serii skórek, które były już ujawnione przez twórców.

Katarina będzie używała różowego sztyletu, ukazanego na powyższej grafice. Będzie miała czarne ubranie z białymi gotyckimi akcentami i różowym klejnotem na samym środku oraz białe buty.

Fragment ubrania Katariny

Bohaterka ma białe włosy podobne do tych w skinie Najemniczki. Na jej głowie też znajduje się różowy klejot podobny do tego z elementu ubrania i broni.

Różowy kamień również lata za postacią i na ten moment nie wiadomo, co miałoby to oznaczać.

Nowa skórka Iverna

W przypadku tego bohatera informacji jest znacznie mniej. Motyw skina ma być czymś pomiędzy serią Elderwood a tym znanym z wydarzenia Halloween. Champion tym razem ma być nieco straszniejszy, co zaś powinno zadowolić jego graczy. W jednym z artykułów można było przeczytać o zawodzie graczy Iverna w momencie, kiedy dostał on swoją pierwszą skórkę od dłuższego czasu (Riot po roku przyznał, że zawiódł graczy skórką Dunkmaster Ivern. Jak twórcy LoLa chcą się poprawić?). W przeciwieństwie do Katariny skin Iverna powinien pojawić się znacznie szybciej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej