w

Dwie fanowskie skórki do League of Legends – Arcana Aphelios i Orianna. Która wygląda lepiej?

Jeden z fanów przygotował dwa projekty skinów z serii Arcana. Jak mu wyszło?


Skórki z serii Arcana miały premierę już prawię rok temu, ponieważ wydane zostały 13 maja 2021 roku. Seria nie należy do najpopularniejszych i nie można powiedzieć, że bohaterowie z tymi skórkami są szczególnie często widywani na Summoner’s Rift.

Mimo to z jakiegoś powodu motyw Arkanów szczególnie spodobał się wielu artystom związanym z League of Legends. To dlatego powstały kolejne fanowskie skórki z tej serii. Tym razem trafiły do Apheliosa i Orianny. Jak wyszło?

Pomysły na skórki – Arcana Aphelios i Orianna

Jak już było wspomniane wyżej, wielu artystów lubi tworzyć skórki z serii Arcana. Do tej pory powstało kilka artykułów na ten temat. Oto przykładowe z nich:

Autorem dzisiejszych projektów jest Aaron Chae, artysta ze Stanów Zjednoczonych. W przeszłości w jego galerii pojawiły się inne projekty z League of Legends, w tym m.in. fanowski projekt reworku Kassadina czy Sentinel Ryze.

Najnowsze prace artysty to oczywiście Arcana Aphelios i Arcana Orianna. Niestety autor nie wyjaśnił, dlaczego wybrał akurat tych bohaterów.

Aphelios i Orianna Arkanów mają oczywiście barwy i dodatki podobne do innych skórek z tej serii. W przypadku strzelca twórca przygotował także grafiki przedstawiające każdą z jego broni. Stworzył również projekty siostry championa – Alune.

Orianna doczekała się mniejszej liczby grafik, ale mimo to dobrze widać zarówno jej model w grze, jak i jej kulę.

Bronie Aplehiosa:

Wstępne projekty Apheliosa:

Ostateczne poprawki i wybór dodatków:

Projekty Alune:

Bonus:

Jak widać, kreatywność fanów League of Legends nie zna granic. Artyści z łatwością stworzyliby fanowską skórkę z motywem Arcanów dla każdego bohatera LoLa. Być może to znak dla Riotu, że warto w przyszłości powrócić do tej serii?