w

Ciekawy fanowski projekt skórki do Thresha – Arcana. Czy Riot powinien zrobić takiego skina?

Jedna z fanek League of Legends zaprojektowała nową skórkę do Thresha. Jak wyszło?


Arcana to stosunkowo nowa seria skórek, która pojawiła się na Summoner’s Rift w marcu tego roku. Cztery postacie z LoLa otrzymały skina o tej tematyce – Camille, Lucian, Tahm Kench i Xerath. W przypadku tego ostatniego sprawa jest bardzo ciekawa, ponieważ bohater został ukazany w ludzkiej wersji.

Seria skórek bardzo spodobała się wielu fanom, w tym artystom, którzy tworzą własne projekty związane z League of Legends. Do tej pory powstało naprawdę sporo fanowskich skórek z tym motywem. W przeszłości pojawiły się oddzielne artykuły o interesującym projekcie przedstawiającym Arcana Evelynn czy fanartach z Arcana Lulu.

Przyszedł czas na kolejną tego typu pracę. Tym razem fanowskiego skina otrzymał Thresh, który w nowej wersji prezentuje się całkiem ciekawie.

Pomysł na skórkę – Arcana Thresh

Autorką konceptu jest Anastasia Mardumova, artystka z Rosji, która występuje również pod nickiem Laethain. Dziewczyna ma na swoim koncie różne projekty, w tym takie związane z League of Legends czy Dotą 2. O paru z nich powstały osobne artykuły, np. Świetny koncept skórki do League of Legends – jak mogłaby wyglądać Ruined Ahri?.

Anastasia regularnie publikuje prace związane z LoLem. W przeszłości brała również udział w konkursie organizowanym przez Riot. Jej najnowszym projektem jest Arcana Thresh.

Autorka zaprojektowała nie tylko wygląd bohatera w grze, ale również efekty jego umiejętności. Tak, jak w przypadku innych skórek z tej serii, w skinie dominują różne odcienie czerwieni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends