w

Emotki nadchodzące do League of Legends zdradzają, kto wkrótce może otrzymać skiny?

Na co wskazują emotki, które zostały ujawnione przez Riot?


Skórki w League of Legends są jednym z najczęstszych tematów dyskusji wśród graczy produkcji Riotu. Każdy bohater ma do dyspozycji elementy kosmetyczne, które mogą mieć różną cenę, tematykę czy złożoność. Wieści na temat nowych skinów zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. Gracze są zaciekawieni tym, czy ich ulubieni championi otrzymają kolejną skórkę lub tym, czy lubiana seria powróci do gry wraz z kolejnymi elementami kosmetycznymi.

Nierzadko pierwsze wieści na temat skinów można usłyszeć od leakerów, co z jednej strony nieco psuje element zaskoczenia, który z pewnością Riot wolałby zachować, ale z drugiej pozwala między innymi lepiej rozplanować wydatki RP. Twórcy również czasami droczą się z graczami, puszczając oczko w nieoczywistej postaci, jak na przykład w najnowszym zwiastunie Spirit Blossom 2022 (Oficjalny zwiastun Spirit Blossom 2022 – nadchodzącego do LoLa wydarzenia. Kto zgodnie z przeciekami dostanie skiny?).

Co ujawniają nowe emotki?

Zawartość, która trafia do League of Legends pojawia się najpierw na serwerach testowych PBE, gdzie gracze mają możliwość przetestowania nowych skinów czy zbliżających się trybów. Sprawia to również, że bardziej dociekliwi fani są w stanie poznać plany Riotu. Twórcy podzielili się kilkoma emotkami, które będzie można zdobyć, oglądając e-sportowe rozgrywki podczas zbliżających się Worldsów.

Cztery z nich przedstawiają bohaterów z ich podstawowymi skórkami, natomiast pozostała czwórka ma skiny Mecha.

  • Mecha Twisted Fate: „Cool Blue”
  • Mecha Rell: „Let’s Rock”
  • Mecha Thresh: „In My Grasp”
  • Mecha Azir: „Fandom”

Żadna z ukazanych przez Riot na emotkach postaci nie posiada jeszcze elementu kosmetycznego z tej serii, a skórka Mecha Azira, która jest powiązana ze zbliżającymi się mistrzostwami, została już ujawniona.

Na oficjalną zapowiedź skórek fani będą musieli jeszcze poczekać, jednak wszystko wskazuje na to, że seria Mecha powróci do League of Legends, a wspomniani wyżej bohaterowie dostaną nowe skiny.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends