w

Fanowski projekt z LoLa – Star Guardian Seraphine. Bohaterka wystylizowana na Sailor Moon

Dwoje graczy stworzyło ciekawy projekt skórki, który nawiązuje do znanego anime.


Star Guardian to seria, która cieszy się ogromną popularnością wśród fanów League of Legends. Pierwsza skórka z tym motywem została wydana już dość dawno temu, a była nią Czarodziejka Gwiazd Lux. Już wtedy część osób zauważyła, że klimat skina przypomina motyw magical girls, który pojawił się w wielu znanych anime, m.in. Sailor Moon, Puella Magi Madoka Magica czy Tokyo Mew Mew.

Wydanie kolejnych skórek z tej serii tylko utwierdziło fanów w ich przekonaniu, ponieważ stworzony przez Riot cinematic – Burning Bright – utrzymany był w stylu anime, a piątka dziewczyn walczyła ze złem jako magiczne bohaterki.

Dwójka graczy League of Legends uznała, że Seraphine, jedna z postaci z gry, jest idealną kandydatką na kolejną skórkę z serii Star Guardian. Co więcej – ich projekt nawiązuje do naprawdę popularnego anime.

Pomysł na skórkę – Star Guardian Seraphine

Czarodziejka z Księżyca (Sailor Moon) to dla wielu osób tytuł dzieciństwa i pierwsze anime, z jakim mieli do czynienia. Masa osób świetnie kojarzy główną bohaterkę – Usagi Tsukino (tytułowa czarodziejka) i jej blond włosy uczesane w charakterystyczny sposób.

Dwójka artystów – Richydraws i Emriikun – stwierdziła, że świetnym pomysłem będzie stworzenie fanowskiej skórki do Seraphine, która nawiązywałaby do jednego z najpopularniejszych anime z motywem magical girls.

Artyści zaprojektowali model bohaterki w grze, ikonkę, emotkę oraz dopracowany splash art. Wszystko prezentuje się naprawdę dobrze. A grafika przedstawiająca skórkę posiada nawet ukryty smaczek – w oddali widać Star Guardian Ahri i Neeko.

Kolejny fanowski projekt skórki Seraphine pokazuje, że bohaterka może otrzymać naprawdę wiele interesujących skórek, które będą w ciekawy sposób nawiązywać do znanych tytułów. Według fanów postaci jest całkiem spora szansa, że Riot faktycznie wyda Czarodziejkę Gwiazd Seraphine, ponieważ ich zdaniem motyw ten idealnie do niej pasuje.