w

Francuski streamer gra Adc i Supportem w tym samym czasie. Kontrola Yuumi za pomocą stopy

Reklama

Duo bot solo? To możliwe dzięki Yuumi.

Reklama

Jeden ze streamerów postanowił spróbować swoich sił w złotej dywizji, grając duo samemu. Pomimo tego, iż na pierwszy rzut oka brzmi to niedorzecznie, jest taka możliwość dzięki wprowadzonej rok temu małej wspierającej.

Kontrola Yuumi za pomocą stopy

Jeżeli kiedykolwiek mieliście problem ze znalezieniem partnera do kolejki rankingowej, z którym dobrze byście się dogadywali, to pewien francuski twórca internetowy przychodzi z pomocą i pokazuje, że da się to osiągnąć samemu. Na jednej ze swoich transmisji na żywo postanowił spróbować swoich sił w złotej dywizji, wybierając ADC i Supporta. Z pomocą przyszła mu Yuumi, którą da się grać, nie używając myszki, a samej klawiatury. Nawet przy małym wykorzystywaniu potencjału postaci i ignorowaniu umiejętności biernej, które jest niezwykle ważne, udało mu się wygrać sporą ilość gier.

Video

ZOBACZ – Gracze stworzyli Bingo z Yonem z najgorszymi umiejętnościami. Riot zaznaczył 23 z 25

Jak możemy zauważyć healująca i tym samym przyśpieszająca prędkość ruchu Yuumi w pełni wystarczy, aby dobrze bawić się, grając solo na bocie. Pamiętajmy jednak, że prawdopodobnie mowa tutaj o smurfie, który swoimi umiejętnościami przeważa przeciwników i nawet ze stratą połowy potencjału Magicznej Kotki, daje radę sam wygrać grę.

Reklama

Duża część graczy uważa, że to pokazuje, jak łatwa jest postać i nie są potrzebne kompletnie żadne umiejętności do kontrolowania jej. Dodatkowo bardzo często przyczepiona Yuumi do najsilniejszego sojusznika z dużą przewagą złota jest w stanie wspomóc go, aby ten praktycznie sam wygrał mecz. Pod dużą presją społeczeństwa i zwiększającą się niechęcią do bohaterki, Riot Games postanowiło oficjalnie wypowiedzieć się na temat jej usunięcia z gry.

Na ten moment po nerfach, które miały miejsce w aktualizacji 10.13, jej procent zwycięstw wynosi jedynie 47%, ale i tak jest banowana w prawie połowie gier. Pokazuje to, jaką niechęć budzi ona wśród społeczności. Yuumi ma zostać wzmocniona w najbliższym patchu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends