w

Giants od True Damage cieszy się niezłymi wynikami. Zespół zdobył popularność nie tylko wśród fanów League of Legends

Riot Games

Najnowsze dzieło studia Riot Games, cieszy się ogromną popularnością, piosenka podoba się nie tylko fanom LoLa!


Duże wyświetlenia na YouTube oraz Facebooku. Do tego dodajmy wiele pozytywnych reakcji oraz masę komentarzy. Wszystko udało się tak wyśmienicie, że słuchają piosenki ludzie kompletnie niezwiązani z LoLem.

Giants

Firma produkująca gry wzięła się za muzykę. Na swoim koncie mają świetne utwory jako: Pentakill, K/DA oraz teraz True Damage. Dodatkowo każde z Mistrzostw Świata posiada własną, unikalną piosenkę. Wszystko to przy współpracy ze sławnymi twórcami.

Wszystko to pomaga w gromadzeniu społeczności, to właśnie dzięki takim akcjom o grze słyszy cały świat. To jak bardzo popularny jest świat League of Legends, pokazują wyniki pod filmami. Najnowszy zespół True Damage, tydzień po premierze zgromadził ponad 21,2 miliony wyświetleń na YouTube oraz 3,9 miliona na Facebooku. Są to ogromne liczby, które ciężko jest osiągnąć nawet znanym muzykom.

ZOBACZ – Patch 9.24 Teamfight Tactics, jakie nowości będą na nas czekać?

True Damage nie jest dla wszystkich

Oczywiście wiadomo, że GIANTS nie zrobi takich wyników jak POP/STARS od K/DA. Jest to całkowicie inny styl muzyczny, który nie trafia tak dobrze w społeczność LoLa, ale czy to źle? Wręcz przeciwnie, różnorodność jest bardzo dobra i pozwala na gromadzenie różnych społeczności. Mamy już metal, hip hop oraz k-pop! To teraz przyszedł czas na disco polo i Ezreala przy współpracy z Zenkiem Martyniukiem?

ZOBACZ – Prawie wszystkie prestiżowe edycje w LoLu to żeńskie skórki

Tak wiele różnych gatunków muzyki i to wszystko od firmy zajmującej się grami! Musimy przyznać, że Riot Games robi dobrą robotę i mamy nadzieję, że wydadzą jeszcze wiele ciekawych utworów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends