w

Gracz League of Legends wydał 650 Mitycznej Esencji na odłamki skórek. Było warto?

Jeden z fanów LoLa postanowił wydać ogromną liczbę ME na odłamki skinów. Co z nich otrzymał?


Po tym, jak Riot wprowadził do gry nową walutę – Mityczną Esencję – wielu graczy odkłada ją na prestiżowe skórki lub unikatową zawartość kosmetyczną, która jest dostępna tylko przez jakiś czas (np. mityczne chromy). Nie oznacza to jednak, że zebranej ME nie można wydać na odłamki skórek, tak jak się to robiło, gdy w grze istniały Gemstone’y.

Jeden z graczy postanowił, że wyda całą zgromadzoną Mityczną Esencję na odłamki skórek. Czy było warto? Wszystko, co otrzymał, uwiecznił na krótkim nagraniu.

Wielki opening za Mityczną Esencję

Losowe skórki z warsztatu Hextech kuszą graczy, ponieważ zawsze jest szansa, że z odłamka poleci coś wartościowego, np. skórka legendarna. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że to, co się wylosowało, będzie podobać się właścicielowi konta.

Z tego też powodu sporo osób woli wydawać tokeny czy esencję na konkretne skórki (np. prestiżowe), ponieważ wtedy ma się pewność, że dostanie się dokładnie to, co się wybrało.

Jeden z graczy z ciekawości sprawdził, jakie skiny wylosują się po wydaniu 650 ME. Czy było warto?

Jak widać, sporo z wylosowanych skórek jest naprawdę dużo warta. Trudno jednak ocenić, czy opening był opłacalny – wszystko zależy od gustu posiadacza konta. Gracz nie poinformował jakimi championami gra, więc nie da się ocenić czy wylosowane skórki mu się przydadzą.

Przy tego typu openingach warto pamiętać, że drop może być przeróżny – u niektórych będą to najnowsze legendarne skórki, a u tych, którym się nie poszczęściło, zapewne skiny warte mniej niż 1350 RP.

Jak komentowano powyższy filmik? Jeden z graczy napisał:

Osobiście uważam, że taki opening ma dużą wartość, ponieważ lubię grać wieloma różnymi postaciami i chcę zdobywać 7 poziom na różnych bohaterach, więc cenię sobie  odblokowanie jak największej liczby skórek, w przeciwieństwie do jednej wersji prestiżowej.

Jeśli jesteś osobą, która lubi grać tylko kilkoma championami, to myślę, że warto zaopatrzyć się w skórkę prestiżową, ale osobiście uważam, że normalne wersje z chromami i tak są świetne.

Jak widać, wszystko zależy od tego, jakie preferencje ma dana osoba.