w

Gracz LoLa poświęcił godzinę na to, by zabić Barona Nashora właśnie w ten sposób

Jeden z graczy wymyślił, że zabije Barona w dość nietypowy sposób.


Fani League of Legends mają przeróżne pomysły. Niektóre z nich mają bezpośredni wpływ na rozgrywkę i są ciekawym urozmaiceniem lub wskazówką, jak grać lepiej i sprawniej ogrywać przeciwników. Bywa też tak, że gracze wpadają na coś, co naprawdę ciężko odtworzyć w warunkach meczowych, ale samo w sobie jest interesującą ciekawostką.

Zapewne niektórzy pamiętają takie zabawy jak stworzenie najszybszej drużyny, zebranie niewyobrażalnej ilości stacków u Nasusa czy Veigara oraz wiele, wiele więcej. Takie zabawy wymagają sporo czasu i samozaparcia, ale efekty mogą być dość zabawne i szybko stać się sławne w internecie. Tak było i tym razem. A głównym bohaterem projektu był Cho’Gath.

Zjedzony Baron Nashor z LoLa

Jeden z użytkowników Reddita wpadł na pomysł, że będzie stackować superumiejętność Cho’Gatha tak długo, aż będzie mógł zjeść Barona na jednego gryza. Całość zajęła mu godzinę, więc można stwierdzić, że zadanie nie było aż takie trudne, ale na pewno efekt jest dość widowiskowy.

Autor nagrania napisał:

Spędziłem godzinę, jedząc potwory jako Cho’Gath, czyli wystarczająco długo, by połknąć Barona Nashora w całości jednym R.

Przy okazji zbierania stacków bohater stał się naprawdę duży i miał niewyobrażaną ilość HP – ponad 160 tysięcy. To, jak to wszystko wyglądało, można zobaczyć na filmiku poniżej.

Społeczność League of Legends lubi takie eksperymenty, więc nagranie zdobyło sporo pozytywnych reakcji i komentarzy, a co za tym idzie – wybiło się na Reddicie i nie tylko. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu zastanawiał się, jak wygląda pożarcie Barona Nashora jedną umiejętnością, to dziś może uznać, że jego ciekawość została zaspokojona.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends