Gracz znalazł urocze zapiski swojej dziewczyny, która w 2014 dopiero zaczynała grać w LoLa

League of Legends

Reklama

Jeden z graczy znalazł zapiski swojej dziewczyny z czasów, gdy ta uczyła się gry w LoLa.

Reklama


League of Legends to niesamowicie rozbudowana gra, która dla nowych graczy jest naprawdę sporym wyzwaniem. Tytuł od Riot Games oferuje ponad 150 bohaterów, którzy różnią się stylem gry, umiejętnościami czy tym, jakie runy i itemy się na nich składa. Dla nowej osoby taka ilość informacji może być przytłaczająca.

Co prawda dziś gracze mają spore ułatwienia w postaci wielu stron z poradnikami, aplikacji, które mogą mieć pod ręką w czasie meczu, czy nawet nakładek w tle, które sugerują im itemy czy runy.

Wiele lat temu nowi gracze czasem nie korzystali od razu z pomocy internetu, ale swoje notatki robili w tradycyjny sposób. Jedni po prostu notowali na szybko runy czy przedmioty, inni zapisywali ważne wskazówki i ciekawostki o postaciach. Bywało i tak, że niektórzy bardzo mocno przykładali się do swoich zapisków, ozdabiając je i upiększając.

Reklama

Jeden z graczy znalazł stary notes swojej dziewczyny. To, co się w nim znajduje, urzekło społeczność.

Stare zapiski z League of Legends

Gracz o nicku Morbid1337 napisał, że podczas sprzątania garażu znalazł stary notatnik swojej dziewczyny z okolic 2014 roku. Jak zaznaczył – dwa lata po poznaniu się, jego partnerka zdecydowała się spróbować gry w LoLa i jak się okazuje – w kreatywny sposób notowała zbierane w grze informacje.

Grałem w Ligę już od roku, gdy poznaliśmy się z dziewczyną. Około 2 lat później ona też zaczęła grać. Dzisiaj podczas sprzątania rzeczy z garażu natknąłem się na jej książkę „League Builds”, w której zapisana jest kolejność maksowania umiejętności, potrzebne przedmioty i wszystkie ważne rzeczy, które na pewno większość z nas musiała zapamiętać, gdy zaczynaliśmy. Dla nowszych graczy – musicie zdać sobie sprawę, że my nie mieliśmy tak ogromnej różnorodności informacji związanych z LoLem, jak aplikacje na telefon itp.

Gracz napisał także o miłych wspomnieniach, które wróciły, gdy przeglądał notatnik.

Czasami podczas gry w trybie ARAM moja dziewczyna dzwoniła do mnie i pytała „Co mam zbudować na Quinn na ARAMIE?”. To były dobre czasy.

Wracając jednak do notatnika – jak wyglądał? Gracz zamieścił przykładową stronę, na której widać, że dziewczyna nie tylko drukowała podobiznę bohatera, ale także rysowała tabelki, w których notowała kolejność maksowania umiejętności.

Mimo że dla wielu osób w dzisiejszych czasach notowanie takich rzeczy w estetyczny sposób wydaje się stratą czasu (szczególnie że informację o nich można znaleźć w parę sekund), to trzeba przyznać, że zeszyt tego typu z 2014 roku to niesamowita pamiątka przywołująca wiele wspomnień.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej