w

Gracze LoLa chcą krótszego trybu od standardowego Summoner’s Rift

Zdaniem graczy League of Legends potrzebuje krótszego trybu gry.


Tryb oczekiwany przez graczy musiałby przede wszystkim być krótszy i trafić do gry na stałe. W ostatnim czasie na stronie dało się przeczytać o trybie Nexus Blitz, który ostatecznie został wyparty przez TFT. Głównie przez brak zainteresowania pierwszym z tej dwójki. Mimo wszystko TFT jest zupełnie odrębnym tytułem i w kwestii gameplayu nie odnosi się w żaden sposób do League of Legends.

Jakie są więc propozycje graczy?

Główne kryteria, czyli trafienie do gry na stałe sprawienie, że gra trwałaby krócej od tej na Summoner’s Rift były już wspomniane. Kolejnym istotnym elementem byłoby pozwolenie graczom na swobodne wybieranie bohatera.

Niedawno widziałem, że twórcy dostrzegli, że ludzie chcą takiego trybu, ale Riot preferuje, aby trafiał on do gry tylko jako wydarzenie sezonowe.

Mimo że zgadzam się ze stwierdzeniem, że tryb początkowo powinien trafić na ograniczony czas, aby pokazać zainteresowanie graczy, to ostatecznie tryb powinien trafić na stałe, a nie być czymś pojawiającym się raz do roku.

ZOBACZ – Riot miał walczyć z botami, ale te znów przejmują Summoner’s Rift

Zdaniem niektórych dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie One for All jako trybu, który miałby zagościć w grze na stałe. Według nich tryb pozwala poznać bohatera w dużo krótszym czasie od tradycyjnego 5v5.

Jeśli nowy gracz zacznie grać OfA, zastanów się, mógłby zaznajomić się z bohaterami dużo szybciej. Po pierwsze, wszyscy są od razu odblokowani, co zapewnia dostęp. Po drugie, możesz obserwować, jak twoi koledzy z drużyny grają tym samym bohaterem obok ciebie. W ten sposób dużo prościej zrozumieć jest wszystkie comba, sposoby na używanie umiejętności czy nawet wszelkie buildy. To samo dotyczy wroga, który uczy cię więcej o swoim bohaterze podczas walki. Można spotkać tego samego przeciwnika na wszystkich alejach przez całą grę, dzięki czemu otrzymujesz 5 razy więcej informacji w jednej grze o danym bohaterze.

Zachowajcie One for All wokół jako narzędzie treningowe dla nowych graczy, którzy zostaną przytłoczeni widokiem 10 różnych bohaterów naraz, którzy nie mają pojęcia, co dzieje się w walkach drużynowych.

ZOBACZ – Jak sprawdzić w łatwy sposób ping w prosty sposób przed rozpoczęciem gry w LoLa?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends