w

Gracze cieszą się, że ten drobny element League of Legends powrócił. Małe, a ważne

Część fanów LoLa zwróciła uwagę na to, że Riot znów robi animowane splash arty bohaterów.


Login screeny to coś, co wspomina się naprawdę dobrze. Wydawać by się mogło, że tak niewielki element gry, który pojawia się jedynie przy logowaniu do klienta, nie będzie miał większego znaczenia, ale usunięcie go sprawiło, że spora część społeczności była mocno zawiedziona.

Fani tak bardzo tęsknili za animowanymi splash artami championów, że przez lata robili własne animacje, by pokazać Riotowi, że ten powinien przywrócić to do LoLa (zobacz:
Fanowskie animacje splash artów Viego. Riot po raz kolejny stracił okazję na świetny login screen?, Animowany ekran logowania z Rell pokazuje, jak bardzo gracze LoLa za tym tęsknią).

Minęło dużo czasu i animowane splashe w końcu powróciły. Co prawda, nie są w takiej samej formie, jak lata temu, ale mocno ucieszyły społeczność.

Animowane splash arty bohaterów LoLa

Powrót animowanych portretów championów League of Legends nie nastąpił w ostatnim patchu, ale już przy wydaniu poprzedniej bohaterki – Renaty Glasc. Jeden z graczy uznał, że warto poruszyć ten temat, ponieważ sporo osób nie zwróciło na to uwagi.

Aktualnie animowane splashe można oglądać na głównej stronie klienta (obecnie jest to grafika Bel’Veth, najnowszej postaci z LoLa).

Animowane ekrany logowania powróciły i bardzo mi się to podoba.

Chciałbym podziękować Riotowi za wprowadzenie animowanych splash artów przy dwóch ostatnich premierach championów. Dla tych z was, którzy nie wiedzą, każdy bohater miał animowany splash art połączony z motywem przewodnim, który był odtwarzany przy logowaniu się do League of Legends (login screen). Ale odkąd logowanie do LoLa zaczęło się odbywać przez klienta Riotu, nie było gdzie umieścić tych “ekranów logowania”.

W końcu przestały być tworzone i zostały zastąpione nieruchomymi obrazkami przedstawiającymi concept art bohatera w połączeniu z jego motywem. Choć te również są całkiem interesujące, wielu tęskniło za animowanymi splash artami.

Jednak wraz z pojawieniem się Renaty Glasc i Bel’Veth te animowane grafiki powróciły i są wyświetlane na ekranie głównym klienta League. Bbardzo brakowało mi tego typu zawartości. Mam nadzieję, że to się utrzyma, ponieważ animowane splashe wyglądają absolutnie niesamowicie i naprawdę ożywiają bohaterów. 

Video

Video

Inny gracz napisał:

Wydaje mi się, że animowane splashe wróciły zarówno w przypadku Bel’Veth, jak i Renaty, ponieważ są to postacie, które Riot naprawdę kocha.

Kiedy twórcy naprawdę lubią jakiegoś bohatera, są bardzo kreatywni nie tylko w kwestii skórek, ale także wszystkiego, co jest z nim związane.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends