Fanowskie animacje splash artów Viego. Riot po raz kolejny stracił okazję na świetny login screen?

Fanart

Reklama

Jeden z fanów zanimował splash arty najnowszego bohatera League of Legends. Jak wyszło?

Reklama


Animowane login screeny to coś, co kochało wielu fanów LoLa. Do dziś część osób miło je wspomina, wraca do nich, by posłuchać motywu muzycznego, a są i tacy, którzy ustawili sobie animację jako tapetę na pulpit.

Jeden z fanów postanowił stworzyć fanowskie animacje splash artów Zniszczonego Króla Viego – najnowszego championa w League of Legends, który niedawno dołączył na Summoner’s Rift. Jak mu poszło?

Login screen z Viego

Jak większość osób wie – od dłuższego czasu Riot nie tworzy oficjalnych login screenów, dlatego fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki nim w internecie regularnie pojawiają się nowe animowane grafiki z League of Legends.

Reklama

Niedługo po wyjściu Rell opublikowano fanowski login screen, o którym można przeczytać w osobnym artykule – Animowany ekran logowania z Rell pokazuje, jak bardzo gracze LoLa za tym tęsknią.

Teraz, gdy do gry trafił Zniszczony Król, inny gracz – Mr. Nasus – postanowił stworzyć własne animacje jego skórek. Tak oto powstał login screen nie tylko z podstawowym wyglądem Viego, ale także z jego wersją w skinie Lunar Beast.

Jak wyszło? Czy to kolejny dowód na to, że Riot źle postąpił, rezygnując z animowanych splash artów?

Video

Ciekawostką jest to, że w powyższym filmiku autor użył piosenki zespołu Pentakill, która nosi tytuł „Blade of the Ruined King”. Całości można posłuchać tutaj: klik.

ZOBACZ – Viego ma masę błędów. Jeden z nich pozwala ulepszać przedmioty jak Ornn. Jak to zrobić?

Video

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej