w

Gracze League of Legends są wkurzeni o tego skina do Vex. Dlaczego?

Vex dostanie nowego skina, ale jest tutaj pewien haczyk.

Reklama


W sieci pojawiła się prezentacja nowej skórki o tematyce wielkanocnej – Cottontail Vex. Estetyka tego święta nie jest w League of Legends na PC kontynuowana od wielu lat,  w odróżnieniu od Wild Rift, w którym to np. w 2022 roku pojawił się wielkanocny Ziggs.

O ile motyw świąteczny nie każdemu musi się podobać i nie jest to w żaden sposób dziwne czy szokujące, tak gracze są zawiedzeni, że Riot zdecydował się wydać kolejną skórkę do Vex, która jest pozycją ekskluzywną, czyli nie będzie dostępna na PC.

Cottontail Vex w League of Legends

Prezentacja najnowszej skórki do Vex pojawiła się m.in. na YouTube. Co ciekawe, nie jest to pierwsza unikatowa pozycja dla tej bohaterki, ponieważ wcześniej otrzymała skina Bewitching, który również nie jest dostępny do kupienia na PC.

Ten prezentuje się Cottontail Vex:

Reklama

Video

Na Reddicie fani postaci wyrazili swoje niezadowolenie z faktu, że ich ulubienica znów dostaje coś w Wild Rift, a nie w „oryginalnym” League of Legends. Taki stan rzeczy powoduje frustrację.

Teraz rozumiem, dlaczego ludzie nienawidzą ekskluzywnych skórek do Wild Rift. Jestem graczem Vex, uwielbiam ją i rozumiem, że nie jest popularna, dlatego nie dostaje tylu skinów, co inni bohaterowie. Ale właśnie ujawniono, że dostanie skórkę Cottontail dla Wild Rift, co dale kolejną ekskluzywną skórkę do niej dla urządzeń mobilnych. 

Wiem, że skiny nie są aż tak ważne, ale kiedy grasz niewielką liczbą bohaterów, dodatki kosmetyczne są istotną zawartością, którą otrzymujesz od twórców, a widząc, że wszystko trafia do gry mobilnej, w którą nie gram, jest trochę przykre. 

Podobna nieprzyjemna sytuacja spotkała mainów Gwen, ponieważ ta bohaterka także ma ekskluzywne skórki tylko dla Wild Rift, których nie będzie w LoLu na PC. Póki był to jeden skin, to gracze nie narzekali aż tak (Mythmaker Gwen). Gdy pojawił się kolejny, fani poczuli się zawiedzeni ( Crystal Rose Gwen + edycja prestiżowa).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends