w

Nowe boty w LoLu mogą się tiltować? Gracze rozbawieni dziwną sytuacją

Społeczność śmieje się, że nowe boty w League of Legends za dużo rzeczy nauczyły się od realnych graczy.


Jak już zapewne większość fanów LoLa wie, Riot jakiś czas temu wprowadził do gry odświeżoną sztuczną inteligencję, która ma sprawić, że tryb „Razem przeciwko SI” będzie dużo przyjemniejszy i ciekawszy. Boty nie tylko mają większe pole do popisu, ponieważ potrafią czyścić junglę i gankować, ale podobno zachowują się bardziej logicznie – używane przez nie umiejętności lepiej pasują do sytuacji i nie są tak przypadkowe, jak wcześniej.

Tylko czy na pewno? Być może sztuczna inteligencja aż za bardzo naśladuje realnych graczy, że aż przejęła po nich pewne zachowania, takie jak tiltowanie się?

Dziwne zachowanie bota w LoLu

Reklama

Jeden z użytkowników Reddita opublikował nagranie, które podpisał słowami, że boty w League of Legends też mogą się tiltować. Co to oznacza?

Filmik przedstawia pewną sytuację na dolnej alei podczas trybu „Razem przeciw SI”. Widać bota Xina Zhao, który w pewnym momencie zaczyna tańczyć i nic nie robi sobie z faktu, że zostaje obijany przez umiejętności wroga.

Reklama

Bot nie reaguje aż do momentu, gdy jest na skraju śmierci – jednak wtedy nie da się już nic zrobić, ponieważ jest za późno na walkę lub ucieczkę.

Video

Gracze w komentarzach śmiali się, że Riot przesadził z udoskonalaniem sztucznej inteligencji, ponieważ teraz boty potrafią trollować i mieć wywalone w rozgrywkę. Niektórzy żartowali, że jeszcze moment, a przeciwnicy na trybie przeciw SI będą ragequitować albo wyzywać przeciwników.

Co ciekawe, jakiś czas temu inny fan League of Legends bardzo chwalił zmiany i twierdził, że boty mogą teraz być prawdziwym wyzwaniem, szczególnie jeśli w teamie trafią się słabi gracze lub konta levelujące, które idą potem na sprzedaż – Przez tę zmianę ceny kont smurfów w League of Legends pójdą w górę? Dlaczego?.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends