Gracze LoLa już dawno o tym zapomnieli, a Riot doda niedługo nową serię

League of Legends

Reklama

Druga seria Patronów powinna pojawić się już niedługo.

Reklama


Prawie rok temu w marcu Riot wydał dwie „paczki” Patronów. Pierwsza dla wszystkich bohaterów dostępna jest za Niebieską Esencję i zawiera tylko podstawowe statystyki. Na drugą, stworzoną indywidualnie pod każdą postać, musimy wydać RP.

Od razu po wydaniu pierwszej serii deweloperzy zapowiedzieli, że będzie ich zdecydowanie więcej i druga pojawi się w tym sezonie. Co na ten moment o tym wiadomo?

Seria druga Patronów

Na kilka miesięcy przed oficjalnym wprowadzeniem Eternals do League of Legends, Riot postanowiło je zapowiedzieć i przedstawić społeczności. Zostały przyjęte bardzo negatywnie i wielu użytkowników stwierdziło wprost, że jest to zwykły skok na kasę, albowiem cała paczka dla wszystkich bohaterów wydanych i przyszłych kosztowała aż 5850 RP lub 600 RP dla jednej, wybranej postaci.

Reklama

ZOBACZ – Jak wygląda League of Legends w wersji 18+? Gracze przerabiają skiny, emotki, czy splashe

Okazało się jednak, że znalazło się wielu miłośników tego typu dodatków, którzy chętnie wydali pieniądze na prezentowanie statystyk i nie trudno jest spotkać kogoś, kto posiada Patronów w wersji premium. W związku z tym fani Eternals wraz z rozpoczęciem sezonu 2021 zaczęli pytać pracowników Riotu o datę wprowadzenia drugiej serii za RP. Postanowił skomentować to Riot Xenogenic, który wyjaśnił, że aktualnie trwają nad nimi prace i już niedługo zostanie opublikowana pełna lista wszystkich nowych Patronów, aby poznać opinie graczy.

ZOBACZ – Riot zniszczył balans kolejki rankingowej usunięciem serii w LoLu? Gracze narzekają na bardzo niski przyrost LP

Jeżeli propozycja twórców spodoba się społeczności, do gry powinna zostać wprowadzona niedługo po tym, ale na ten moment nie jest jeszcze znany żaden termin. Według spekulacji ma być to marzec, czyli dokładnie rok po udostępnieniu pierwszej serii, ale nie jest to nic pewnego i na dalsze informacje musimy jeszcze poczekać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej