w

Gracze LoLa pobili rekord – tym razem chodzi o ilość dislajków pod filmem z Seraphine

Champion Spotlight najnowszej bohaterki pobił rekord w ilości negatywnych reakcji.


Negatywne nastroje ze względu na wydanie nowej postaci wciąż się utrzymują, a gracze nie dają za wygraną i cały czas okazują swoje oburzenie w przeróżnych formach. Jedni konsekwentnie krytykują wszystkie posty z nią związane, inni tworzą prześmiewcze fanarty.

Sporo osób w tej sytuacji uznało też, że wyrazi swoje niezadowolenie na YouTube. I stało się – prezentacja Seraphine osiągnęła pewien rekord. Jaki?

Niechęć społeczności wobec Seraphine

Jedno jest pewne – graczy League of Legends nie da się w pełni zadowolić. Zawsze znajdzie się pewna grupka, która będzie narzekała na nowego bohatera, skórki, tryby czy jakiekolwiek inne zmiany. Jednak nawet pomimo tego ogólny odbiór nowości jest raczej pozytywny. Na początek warto przyjrzeć się reakcjom na kilka najnowszych prezentacji postaci, czyli znane wszystkim Champion Spotlight:

  • Samira – 37 tysięcy łapek w górę i 4,1 tysiąca w dół
  • Yone – 35 tysięcy łapek w górę i 3,1 tysiąca w dół
  • Lillia – 28 tysięcy łapek w górę i 2,4 tysiąca w dół

Jak widać – ogólna ocena jest zdecydowanie pozytywna i dislajki stanowią jedynie niewielką część wszystkich głosów. Jak to wygląda w przypadku Seraphine?

ZOBACZ – Co oznaczają tajemnicze dźwięki na Summoner’s Rift? Zapowiedź skina, postaci, czy czegoś innego?

Okazuje się, że w tym momencie ponad 50% wszystkich ocen filmu to łapki w dół. Aż 45 tysięcy oglądających negatywnie zareagowało na Champion Spotlight najnowszej bohaterki. Dla porównania 36 tysiącom filmik się spodobał.

Fani gry zauważyli, że wynik różowowłosej postaci pobił rekord innego championa – Yoricka, który swojego czasu mógł pochwalić się największą ilością łapek w dół. Na Reddicie można poczytać komentarze tego typu:

Champion Spotlight Seraphine pobił oba rekordy ustanowione niegdyś przez Yoricka. Jako ktoś, kto gra i interesuje się tym bohaterem (odkąd zacząłem przygodę z LoLem w 3 sezonie), bardzo się cieszę, że film o moim mainie nie jest już najbardziej znienawidzony przez społeczność.

Oberwało się także prezentacji ultimate skórki K/DA ALL OUT. Film od SkinSpotlights otrzymał aż 12 tysięcy łapek w dół, co w historii kanału jest prawdziwym rekordem. Inne filmy często nie przekraczają nawet 100 negatywnych opinii. Ta sytuacja sprawiła, że niektórzy fani poczuli się zobowiązani do wyjaśnienia. W jednym z najpopularniejszych komentarzy można przeczytać:

Żeby było jasne – dislajki NIE są oceną filmu SkinSpotlights, ale jest to wyrażenie rozczarowania względem samej superskórki.

Trzeba przyznać, że skala niechęci jest naprawdę ogromna. Warto przypomnieć, że nie tak dawno twórcy ugięli się pod naporem graczy i zmodyfikowali biografię Seraphine, ponieważ ta była szeroko krytykowana i wyśmiewana, a bohaterka nazywana była bezduszną, dwulicową, a nawet sadystyczną względem przodków Skarnera (zobacz: Lore Seraphine zostało zmienione. Riot przyznał, że historia źle oddała charakter bohaterki).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends