w

Gracze LoLa są rozczarowani programem nagród rankingowych od Riotu

Fani League of Legends są wyraźnie rozczarowani programem nagród od Riot Games. Chodzi głownie o jakość oferowanych towarów.


Każdy, kto rozważał kupno spersonalizowanych ubrań od Riot Games, powinien przemyśleć to dwa razy. Gracze mocno narzekają na słabą jakość produktów.

Okropna jakość bluz i koszulek

Gracze często lubią upamiętnić wbicie wysokiej dywizji. Nie chodzi tutaj o otrzymanie darmowej skórki za Golda+, ale coś więcej, na przykład oferowane przez Riot ubrania dostosowane do wbitej rangi (o których pisaliśmy jakiś czas temu: Sklep dla osób z rangą w League of Legends jest już dostępny).

Na Reddicie można przeczytać wiele komentarzy w tym temacie. Osoby, które zakupiły już coś ze sklepu zazwyczaj mocno odradzając innym takie zakupy. Wspominają, że towar nie jest w ogóle wart swojej ceny.

Jeden z użytkowników Reddita podkreślił, że Riot chce 115 USD za bawełnianą kurtkę i koszulkę. Oczywiście nie są to zwykłe ubrania, mamy na nich swoją nazwę przywoływacza i rangę. I niestety tutaj również Riot został skrytykowany – okazuje się, że kupujący zwrócili uwagę na rozmazany nadruk na materiale.

„Nadruk jest naprawdę źle wykonany. Materiał wydaje się bardzo tani.”

ZOBACZ – Riot odpowiedział na prośby zmiany miejscami „W” i „R” Akali

“To śmierdzi. Ubrania są jak namoczone w occie lub czymś takim, kwaśny zapach jest tak silny, że nie mogę ich nawet przymierzyć!”

Niektórzy tłumaczyli pojawiający się zapach. Według nich, jest on powszechny wśród przedmiotów, które mają ciemny kolor, ponieważ wynika to z poprawy jakości barwnika i odór znika po praniu.

O ile dla niektórych cena nie wydaje się wysoka i można uznać, że jest sporo droższych gadżetów związanych z grami, a wspomniane bluzy czy koszulki są personalizowanie, to nie można dziwić się, że kupujący oczekują jakości. Nikt nie chciałby zamówić czegoś, co potem okazuje się krzywo nadrukowane lub rozmazane.

ZOBACZ – Riot chciał pozwolić Infernalowi na jeszcze większe spustoszenie mapy

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends