w

Gracze LoLa wybrali bohaterów, którzy byliby znacznie popularniejsi, gdyby byli kobietami

Te postacie z League of Legends byłby popularniejsze, gdyby odwrócono ich płeć.


Gracze LoLa lubią brać udział w różnych zabawach na forach, w których to można wykazać się kreatywnym myśleniem. W przeszłości na Reddicie zadawano pytania o skilla, który byłby bezużyteczny bez innych umiejętności, o postać, która pokonałaby innych championów, gdyby wszyscy walczyli na jednej arenie i tak dalej.

Dziś jeden z fanów wpadł na pomysł, by zapytać o to, który champion zyskałby na popularności, gdyby Riot wydał go z odwrotną płcią do aktualnej.

Bohaterowie LoLa jako kobiety

Reklama

Jeden z graczy zaproponował pewną zabawę. Zapytał społeczność o to, który champion byłby bardziej popularny, gdyby zmieniło się jego płeć. Założenie było takie, że postać zachowałaby swój zestaw umiejętności, ogólny wygląd, kolorystykę czy motyw przewodni.

Sam autor wpisu zaczął od Tarica twierdząc, że ten „podobałby mu się jaka oszałamiająco piękna kobieta”, która odziana w kryształy biłaby innych młotkiem.

Reklama

Jeden z najpopularniejszych komentarzy mówił o Zileanie, które bez wątpienia jest dość zapomnianą postacią. Oczywiście nie można powiedzieć, że nikt nim nie gra, a ostatnią skórkę dostał pod koniec 2022 roku, ale społeczność zauważyła niedawno, że Riot nie wprowadzał żadnych znaczących zmian u tego bohatera przez ostatnie parę lat.

Druga propozycja związana jest z popularniejszych championem. Tym razem chodziło o sam projekt postaci, który po prostu lepiej by się sprzedał. Niektórzy żartowali, że Brand w kobiecej wersji byłby „jeszcze bardziej gorący”.

Sporym zainteresowaniem cieszył się także pomysł związany z kobiecym Dravenem. Koncept sam w sobie wydaje się absurdalny, ale wielu przyznało, że taka parodia miałaby w sobie coś interesującego.

Nie mogło zabraknąć także oczywistego żartu, czyli tekstu o tym, że byłoby fajnie, gdyby Ezreal był mężczyzną. Podobne, choć znacznie niej popularne śmieszki pojawiły się także względem Apheliosa i Hwei’a.

Poza wspomnianymi wyżej najpopularniejszymi komentarzami, gracze podawali też wielu innych bohaterów: Singeda, Urgota, Akshana czy Vladimira.

Co ciekawe, większość tych propozycji już dawno została wprowadzona w życie przez fanów w formie fanartów czy cosplayów.

Draven jako kobieta. Autor: LanAzure
Darius jako kobieta. Autor: LanAzure
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends