w

Gracze zawiedzeni, że Riot w nowych skórkach K/DA wykorzystuje animacje ze starych skinów

Jakie podobieństwa zauważają gracze pomiędzy starszymi i nowszymi skinami K/DA?


Do League of Legends nadchodzi druga seria skórek K/DA. Po szokująco dobrze przyjętym pierwszym utworze POP/STARS ukazanym już prawie dwa lata temu zespół w ostatnim czasie powrócił, a w grupie pojawiła się również najnowsza bohaterka – Seraphine.

Nadchodzącej epce towarzyszyć będzie nowa seria skórek (Wydarzenie K/DA ALL OUT w League of Legends. Nowe skiny, splash arty i więcej) i choć większość fanów jest tym faktem zauroczona, tak niektórzy są nieco zawiedzeni Riotem. Dlaczego?

Recykling starszych skórek K/DA

Zawód nie jest spowodowany ponownym wykorzystaniem motywu zespołu K/DA, a wykonaniem skórek w grze. Z racji, że można przyjrzeć się im już na serwerach testowych, społeczność ma wolną rękę w ich testowaniu.

W przypadku Evelynn włosy na jej splash arcie były zdecydowanie dłuższe od tych na modelu w grze, gdzie według komentujących są one zwyczajnie przefarbowaną wersją z poprzedniej skórki. Twórcy zamiast poprawić model bohaterki postanowili zmienić jej splash art (Riot idzie na kompromis w sprawie włosów K/DA ALL OUT Evelynn i zmienia… Splash art).

Gracze zarzucają, że w przypadku Ahri jej ogony również są identyczne, nie licząc drobnej zmiany koloru.

Największy problem dotyczy jednak Kai’Sy i prestiżowej edycji jej nowej skórki, w której podczas animacji ewidentnie widać model jej podstawowej wersji K/DA z 2018 roku.

ZOBACZ – Gracze twierdzą, że Riot ignoruje ich zdanie. Czy twórcy celowo pominęli rework Shyvany?

Ponadto problemem również jest charakterystyczna dla Kai’Sy animacja pod Ctrl + 5, gdzie zmiana widoczności okularów sprawia, że włosy się bugują.

Podobieństwa i błędy wynikają prawdopodobnie z tego, że poza oczywistym dzielonym motywem K/DA twórcy postanowili użyć starych modeli bohaterek jako wzory i nie wszystko zostało jeszcze zmienione. W przypadku Kai’Sy animacja prawdopodobnie zostanie zmieniona, jednak jak wiadomo, Evelynn nie ma już szansy na otrzymanie dłuższych włosów z jej pierwszej wersji splash arta.