w

Grudniowa kapsuła do LoLa za Prime Gaming jest już dostępna. Co można otrzymać w ramach subskrypcji?

Grudniowa kapsuła z zawartością do League of Legends w ramach subskrypcji Prime Gaming jest już dostępna.


Zbliża się koniec 2022 roku, więc przyszedł czas na ostatnią kapsułę w ramach Prime Gaming. Aktualnie w League of Legends trwa przedsezon 2023, parę dni temu dodano również nowe skórki z serii Space Groove. Niedługo dołączą do nich skiny zimowe, wśród których pojawia się m.in. Warwick, Diana czy Zoe. Zapewne wiele osób chciałoby dostać odłamek jednego z najnowszych dodatków kosmetycznych. Z pomocą przychodzi kapsuła w ramach subskrypcji Prime Gaming, z której można otrzymać darmową skórkę i nie tylko.

Subskrypcja Prime Gaming to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy lubią zbierać dodatkową zawartość w przeróżnych grach. W ramach współpracy z Amazonem twórcy oferują ciekawe skórki, dodatki, skrzynki z łupami czy walutę premium do sporej liczby znanych tytułów, w tym m.in. League of Legends, Valorant, Apex Legends, Lost Ark, Genshin Impact, Rainbow Six Siege, Red Dead Online i wiele więcej.

Nowa kapsuła Prime Gaming

Od dzisiaj (29 listopada 2022 roku) od godziny 18:00 można odebrać kolejną kapsułę Prime Gaming za grudzień. Każdy z graczy, który korzysta z subskrypcji, może odebrać swoją nagrodę przez najbliższy miesiąc, czyli do końca 2022 roku.

 

Kapsuły z League of Legends pojawiają się od 27 października 2021 roku. W maju ogłoszono, że ich zawartość zostanie zmieniona (usunięto część darmowego RP, a w zamian za to dołożono nową walutę – Mityczną Esencję). Aktualna zawartość prezentuje się następująco:

  • 350 RP,
  • Trwałą skórkę za 1350 RP, której nie posiadają,
  • 200 Pomarańczowej Esencji,
  • 5 odłamków bohaterów,
  • Dwa odłamki Patrona z serii 1.,
  • 5 sztuk Mitycznej Esencji,
  • 30-dniowy dopalacz PD.

Więcej informacji na temat kapsuł z League of Legends, tego jak je odebrać oraz gdzie pojawia się uzyskana zawartość, można przeczytać na stronie gaming.amazon.com/loot/.​​​

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends