w

Świetny pomysł na nową skórkę do League of Legends. Mroczna Debonair Qiyana

Dwójka fanów LoLa zaprojektowała skórkę do Qiyany, która świetnie pasuje do tej bohaterki.


Czasami bywa tak, że jeden projekt skina jest rozbudowywany przez różnych artystów. Dzięki temu skórka nie tylko dostaje grafiki koncepcyjne, ale również model 3D, a nawet animacje umiejętności czy efekty dźwiękowe.

Fani League of Legends nierzadko są utalentowanymi artystami, którzy potrafią tworzyć koncepty dorównujące tym, które wydaje Riot. Według niektórych nawet te fanowskie bywają lepsze od oryginalnych.

Jak jest tym razem? Oto rozbudowany projekt nowej skórki do jednej z bardzo charakterystycznych bohaterem – Qiyany.

Pomysł na nową skórkę – Debonair Qiyana

Autorem pomysłu jest jason 小傑, artysta, którego prace wielokrotnie pojawiały się w starszych artykułach. Jason w przeszłości wymyślał takie koncepty, jak Crystal Rose Neeko, Snow Fawn Lilia, K/DA ALL OUT Jinx, Bewitching Seraphine czy nawet Star Guardian Kai’Sa i Coven Evelynn, zanim te zostały oficjalnie wydane przez Riot.

Pomysł na Debonair Qiyanę zyskał drugie życie po tym, jak jeden z grafików zainteresował się nim i stworzył model 3D. Za wymodelowanie bohaterki odpowiada Qi Guo, który również ma na swoim koncie fanowskie prace z League of Legends.

Jak prezentuje się połączenie prac obu artystów?

Trzeba przyznać, że skórka prezentuje się bardzo ciekawie, a seria Debonair pasuje do Qiyany. Dobrze wykonany model 3D i sporo grafik koncepcyjnych sprawia, że niejedna osoba mogłaby pomylić ten fanowski projekt z prawdziwą skórką wydaną przez Riot.

Fani Qiyany zapewne chcieliby kiedyś dostać takiego skina. Być może twórcy faktycznie go wydadzą – autor pierwotnego projektu ma niesamowite szczęście do przewidywania przyszłości i wymyślania skinów, które potem trafiają do gry w nieco innej formie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends