w

Jak będą działały ulepszenia Ornna w przedsezonie League of Legends?

Co stanie się z ulepszaniem przedmiotów przez Ornna, kiedy do gry trafią nowe itemy?


Ornn jest jedynym w swoim rodzaju bohaterem, który pozwala na ulepszenie już ukończonych przedmiotów. W sytuacji, gdzie oba zespoły mają już w pełni ukończone buildy, to ten, który posiada wspomnianego bohatera, ma w itemach wyraźną przewagę. W przedsezonie jednak nadchodzi sporo zmian, a zaciekawieni gracze postanowili zapytać o to, jak będą działały ulepszenia po aktualizacji. Jaka jest odpowiedź Riotera?

Ornn a nowe, mityczne przedmioty

Gracze postaci, która jest głównym tematem artykułu, zdecydowanie mają powody do zadowolenia. Dlaczego?

Aktualny plan mówi o możliwości ulepszenia wszystkich mitycznych przedmiotów do mistrzowskich mitycznych itemów. Prace jednak ciągle trwają, więc wszystko może ulec zmianie.

Ci, którzy ominęli informacje dotyczące najnowszych przedmiotów, mogą przeczytać o nich więcej w innym artykule (Prezentacja i opis nowych, mitycznych przedmiotów w LoLu. Wygląd nowego sklepu i więcej). Według słów jednego z projektantów będą to itemy, które u większości bohaterów będą pierwszym, który zdecydują się zbudować.

ZOBACZ – LoL z automatycznym podmienianiem wulgarnych słów i “ggez” na coś zupełnie innego?

Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla Ornna, gdyż wcześniejsza możliwość ulepszenia przedmiotu może pomóc sojusznikowi zwyciężyć jego linię, co zaś z pewnością wpłynie na szansę na zwycięstwo zespołu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends