w

Jak mogłyby wyglądać klasyczne skórki Urgota i Warwicka z LoLa nawiązujące do ich starego wyglądu?

Jeden z graczy zaprojektował dwie klasyczne skórki do postaci z LoLa, które przedstawiają ich wygląd sprzed reworku.


Jakiś czas temu sporą popularnością cieszyła się seria artykułów o skinach nawiązujących do dawnego wyglądu niektórych championów, m.in. Galio, Akali, Siona czy Yoricka. Autor projektów – TorokArt,- chciał jak najlepiej oddać ich stary design na nowym modelu po reworku, co niekoniecznie było proste.

Tego typu prace obudziły w graczach wiele wspomnień i sprawiły, że fani wspomnianych postaci prosili Riot, by ten wprowadził takie skórki do gry. .

TorokArt, postanowił powrócić do swojej serii i opublikował w sieci dwa nowe koncepty. Tym razem padło na Warwicka i Urgota.

Starzy bohaterowie w nowym wydaniu

Warwick to champion, który pojawił się na Summoner’s Rift 21 lutego 2009 roku. Kojarzy go praktycznie każdy, a dla wielu graczy był on pierwszą postacią jaką kiedykolwiek kupili – wszystko za sprawą jego ceny, która wynosi zaledwie 450 Niebieskiej Esencji.

Champion w pewnym momencie mocno odstawał od innych bohaterów LoLa, więc Riot zdecydował się na pełną aktualizację, która odświeżyła nie tylko jego zestaw umiejętności, ale również wygląd. Choć rework został uznany za naprawdę udany i ma wciąż masę fanów, to są i tacy, którzy tęsknią za starym Warwickiem.

Autor projektu napisał:

Panie i panowie, czy jesteście gotowi, aby zobaczyć tradycyjną skórkę Nieposkromionego Postrachu Zaun?

Prosiliście o nią. Lubicie jak szczeka i wyczuwa was po zapachu krwi – oto wasz ulubiony pies Warwick!

Użyłem złotych elementów, które dawniej posiadał jakoś część zbroi z Zaun. Dobrze to pasuje do jego koloru futra. Jestem z tego bardzo dumny. Co o nim myślicie?

Kolejnym bohaterem, który otrzymał fanowski projekt tradycyjnej skórki jest Urgot, postać nieco nowsza od Warwicka, ponieważ wydana 24 sierpnia 2010 roku. Od momentu jego premiery minęło już prawie 11 lat i dziś sporo nowych graczy nawet nie kojarzy jego pierwotnego wyglądu.

Przed reworkiem Urgot wyglądał znacznie inaczej. Nie miał ludzkiej ręki, a jego brzuch pokrywały blizny i szwy. Według wielu prezentował się naprawdę ohydnie, co zapewne było zamysłem twórców. Przyszedł jednak czas na aktualizację, która odświeżyła jego design i dała mu nowe życie.

Na fanowskim projekcie skina widać jego charakterystyczną maskę, brzuch czy mechaniczne dłonie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends