w

Jak sprawdzić swoje MMR na ARAMie? Gracze LoLa stworzyli łatwy w użyciu kalkulator

Powstał kalkulator, który pozwala sprawdzić MMR dla ARAMów.


Rankedy na ARAMie to temat, który powraca co jakiś czas. Pojawiło się o tym kilka osobnych artykułów (na przykład: Czy powstanie rankingowa wersja ARAMa? Riot odpowiada). Część osób uważa, że byłby to świetny pomysł, inni twierdzą, że rozgrywki rankingowe na tak losowym trybie nie mają żadnego sensu. Póki co Riot nie wprowadził możliwości wbijania rang na Howling Abyss.

Ci, którzy chcieliby sprawdzić swoje MMR na ARAMie i oszacować, w jakiej byliby dywizji, gdyby jednak pojawiła się osobna kolejka dla tej mapy, mogą to zrobić. Wszystko dzięki fanowskiemu projektowi.

Kalkulator MMR na ARAMie

W internecie pojawiła się fanowska strona:

aram.academy

która umożliwia sprawdzenie swoich statystyk na Howling Abyss. Wystarczy podać swój nick i wybrać region, a następnie odczekać chwilę.

Załadowane statystyki pokazują m.in. ilość zagranych ARAMów, winratio konta, MMR, ostatnio zagrane gry, ale także statystyki dla konkretnych bohaterów.

ZOBACZ – Błąd skina Dark Star Cho’Gatha, przez który gracze nie wiedzą, że ten ma kilka faz

Statystyki można dowolnie sortować – po imieniu bohatera, po ilości zagranych gier, po ilości wygranych/winratio, a także po liczbie pentakillów.

Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi grać ARAMy i jest ciekawy, czy dobrze sobie na nich radzi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends