w

Jak wygląda tworzony przez Riot manager e-sportowej drużyny, o którym już wszyscy zapomnieli?

Riot dalej pracuje nad grą, w której można wcielić się w managera profesjonalnego zespołu League of Legends.


Podczas dziesięciolecia League of Legends Riot poinformował graczy o wielu projektach, nad którymi pracuje. Jednym z tytułów, o którym dowiedzieli się fani, jest gra, w której można wcielić się w managera zespołu LoLa i walczyć o zwycięstwo (LoL Esports Manager to kolejna gra od Riot Games).

Mimo że wielu zdążyło już o niej zapomnieć, projekt jest ciągle rozwijany i w Chinach cieszy się ogromną popularnością.

Co dalej z LoL Esports Manager?

Jeden z użytkowników postanowił przybliżyć sytuację, w jakiej aktualnie znajduje się gra. W jego wpisie można znaleźć nie tylko dokładny opis rozgrywki, ale i wiele interesujących informacji, jak na przykład data przejścia gry do otwartej bety.

Zanim pokażę wam kilka zdjęć z gry, chciałbym wspomnieć, że niektóre źródła podają, że gra jest aktualnie w zamkniętej becie (tylko deweloperzy mogą ją testować). Wkrótce ma zostać wydana w otwartej wersji beta i nastąpi to prawdopodobnie w grudniu.

Zawodnicy mają różną rzadkość. Przykładowo TheShy jest oznaczony jako SSR – Super Super Rare.

Gra ocenia to, jak trafny był draft na podstawie tego, jakich bohaterów preferują zawodnicy, jak zespół zgrywa się ze sobą oraz tego, jak duży potencjał ma przeciwko wyborom przeciwnej drużyny.

Gracze mogą decydować o poczynaniach drużyny za pośrednictwem specjalnych kart.

ZOBACZ – Czy prestiżowe skórki z 2019 roku znów będą możliwe do odblokowania? Riot podpowiada

W grze będzie można spotkać legendarnych zawodników, którzy opuścili już scenę profesjonalną, jak na przykład Uzi (podobnie jak w grach EA, w których również można zdobyć takich graczy z loot boxów).

ZOBACZ – Dlaczego Riot uważa, że nie ma sensu grania teraz rankedów LoLu i zniechęca do tego graczy?

Na ten moment o produkcji głośno jest tylko w chinach, jednak warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza próba stworzenia tego typu gry na podstawie League of Legends. Pojawiały się już tytuły takie jak Lolmanager czy fanowska produkcja jednego z graczy, która po zaledwie dwóch dniach musiała zostać zamknięta (Riot zamyka fanowski projekt symulatora przeglądarkowego po 2 dniach od startu).

O grze Riotu z pewnością znowu zrobi się głośno, kiedy pojawi się wersja dostępna na całym świecie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends