Jaki tryb powróci do LoLa wraz ze startem eventu Anima Squad? Wiele osób na pewno się ucieszy

League of Legends

Reklama

Wiadomo już, jaki tryb pojawi się przy okazji wydania najnowszych skórek z serii Anima Squad.

Reklama


Z każdym nowym wydarzeniem w League of Legends w grze pojawia się inny tryb rotacyjny, który często zmienia zasady rozgrywki i jest świetną okazją, by pobawić się ze znajomymi i nieco odpocząć od rankedów czy normali.

Tym razem nie jest inaczej i wraz ze wprowadzeniem najnowszej serii skórek – Anima Squad, które dostaną Jinx, Vayne, Sylas, Riven i Miss Fortune, do LoLa powróci znany i lubiany tryb One For All.

One For All powraca do League of Legends

Wydarzenie Anima Squad wprowadzi do LoLa sporo nowości, ponieważ poza nową serią skórek, w grze pojawi się też kolejna waluta – Mityczna Esencja. Usunięte zostaną Punkty Prestiżu, a sklep który oferuje skórki Hextech zostanie przebudowany (zobacz: Kiedy Gemstone’y i Punkty Prestiżu zostaną usunięte z LoLa? Jak prezentują się ceny za Mityczną Esencję?).

Reklama

Dodatkowo z okazji startu eventu w grze pojawi się znany tryb One For All, czyli Jeden za Wszystkich. Tryb ten często powraca z okazji 1 kwietnia. Rozgrywka odbywa się na mapie Summoner’s Rift i polega na wybraniu tej samej postaci przez całą drużynę. W efekcie zebranie pięciu takich samych bohaterów pozwala na wykonanie wielu widowiskowych akcji i tworzy śmieszne sytuacje.

One For All pojawił się po raz pierwszy w 2013 roku, więc większość graczy świetnie go kojarzy. Ze względu na częsty powrót do LoLa i łatwe do zrozumienia zasady, jest on jednym z najpopularniejszych trybów w obecnym czasie.

Tryb Jeden za Wszystkich pojawi się w patchu 12.6 i będzie dostępny przez całe wydarzenie Anima Squad. Wspomniana aktualizacja zaplanowana jest na 30 marca 2022 roku.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej