w

Jakie nowe motywy skórek mogą pojawić się podczas letniego wydarzenia w League of Legends?

Gracze zastanawiają się, jaka nowa seria pojawi się w LoLu podczas eventu w wakacje.


Letnie wydarzenia w League of Legends zawsze tworzone są z dużym rozmachem. Z tej okazji w grze pojawiają się eventy fabularne, często w formie visual novel. Wydawane jest również sporo skórek z popularnych serii, takich jak m.in. Spirit Blossom czy Star Guardian.

Niestety ostatnie lata pokazały, że graczy znudziły już powtarzalne wydarzenia, które nie tylko miały pewne problemy techniczne, ale również były niezadowalające pod względem fabularnym.

Twórcy są świadomi, że w końcu trzeba stworzyć coś nowego, w tym także świeży motyw skórek. Dziś wiadomo, że Riot planuje wydać nową serię z okazji ważniejszych eventów, w tym również wydarzenia letniego. Gracze zastanawiają się, z czym może być związany nadchodzący motyw.

Nowe motywy skórek z League of Legends

W innym artykule przytoczone zostały słowa jednego z Rioterów, który zaznaczył, że twórcy planują wydać nowe motywy skinów z okazji ważniejszych wydarzeń w roku (np. Mistrzostwa Świata, event letni) – Rioter zdradza, że w 2023 roku pojawią się nowe motywy skórek w League of Legends.

To sprawiło, że gracze zaczęli zastanawiać się, jakie nowe serie mogą pojawić się w grze. Znany w społeczności LoLa leaker – Big Bad Bear – przypomniał kilka ujawnionych przez Riot konceptów skinów, które jego zdaniem mogą zostać wydane w tym roku.

Thunderdome

Soul Fighter

Technocolor Battleground

Koncepty pochodzą od Riotu, więc są to faktyczne pomysły, które brano pod uwagę. Oczywiście nie jest to finalny produkt, więc wszystko może się zmienić, łącznie z bohaterami, którzy te skiny dostaną. Na grafikach przedstawiono jedynie Yasuo i Lux, choć wiadomo, że podczas eventu wydawane jest znacznie więcej skórek.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends