w

Jedna z fanek League of Legends namalowała wizerunek Seraphine na paznokciach

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające w oryginalny sposób nową bohaterkę League of Legends.


Fanarty bywają różne. Fani League of Legends wyrażają swoją miłość do gry na wiele zaskakujących sposobów. Rysowanie ulubionych bohaterów na kartce czy cyfrowo to tylko jeden z nich. Jedna z dziewczyn postanowiła pójść o krok dalej i przedstawić wizerunek nowej postaci – Seraphine – na paznokciach.

Nietypowy fanart Seraphine

O różowowłosej dziewczynie, która dołączyła do zespołu K/DA, zrobiło się ostatnio naprawdę głośno. Zaczęło się od mediów społecznościowych, które prowadziła tajemnicza bohaterka związana z LoLem. Potem przyszedł czas na dziesiątki grafik, postów, a nawet covery. Gracze pokochali Seraphine, która wydawała im się niesamowicie sympatyczna i pogodna. Postać spodobała im się tak mocno, że dość szybko wiele dziewczyn zaczęło się za nią przebierać (zobacz: Pierwsze cosplaye Seraphine z League of Legends. Który wypadł najlepiej?). Jedna z fanek postanowiła pójść o krok dalej i wykonała fanarty nowej bohaterki w nieco niecodziennej formie.

Na Reddicie pojawił się post, w którym autor oznajmił, że jego partnerka stworzyła miniaturowe wizerunki Seraphine. Portrety są tak małe, że zmieściłyby się na paznokciu – dosłownie, ponieważ stworzono je na tipsach. Na całość składają się dwa rysunki twarzy, a reszta zestawu to różne formy ozdób z motywem gwiazdek.

ZOBACZ – Płatne League of Legends? Co planował Riot w związku ze zweryfikowanymi kontami?

Gracze bardzo docenili powyższą pracę, szczególnie przez to, że tak małe rysunki wymagają sporej precyzji. Pochwalono również pomysł, który nie jest aż tak częsty w przypadku fanartów z League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends