w

Kiedy gracze dowiedzą się więcej na temat planów Riotu względem kolejnych postaci LoLa?

Co wiadomo o kolejnej roadmapie? Kiedy się pojawi i o czym być może dowiedzą się gracze?


Bohaterowie są jednym z najważniejszych elementów League of Legends. W każdej rozgrywce gracz wybiera jednego z nich, aby zmierzyć się na Summoner’s Rift z przeciwnikami, którzy mają dostęp do tej samej puli championów. Z tego powodu zarówno Riot, jak i fani LoLa przykładają sporą wagę do zestawów umiejętności bohaterów, reworków oraz kolejnych premier.

Na temat bardziej obszernych zmian oraz wydawania kolejnych postaci gracze z reguły dowiadują się z Roadmap. To właśnie za ich pośrednictwem twórcy przekazują fanom informacje na temat championów, którzy niedługo mają trafić do gry.

Kolejna roadmapa Riotu

Reav3 – Rioter odpowiedzialny między innymi za premiery kolejnych bohaterów i aktualizacje tych starszych – poinformował w jednym z opublikowanych komentarzy o tym, kiedy można spodziewać się kolejnej roadmapy wydanej przez Riot. Pracownik napisał również, że tym razem będzie ona w formie filmu, a więc projektanci najprawdopodobniej będą mieli do przekazania więcej informacji.

Powinna pojawić się w przyszłym miesiącu. Wcześniej niż później, ale tego typu rzeczy zawsze się zmieniają i są przesuwane. Video zostało już nagrane (tak, to kolejna roadmapa w formie filmiku!), ale dalej musi przejść przez sporo edycji, zanim zostanie wydane.

Na temat planów projektantów na ten moment wiadomo stosunkowo niewiele. O wszystkim, o czym dotychczas mogli dowiedzieć się fani, można przeczytać w innym artykule (Reworki i nowi bohaterowie, którzy w najbliższym czasie trafią do LoLa. Co trzeba wiedzieć?). Rework Udyra, nad którym Riot pracuje już od dłuższego czasu, powinien pojawić się przed premierą filmu, o którym wspomniał Rioter.

Ze względu na to, że rework Udyra powinien zostać już wydany, projektanci prawdopodobnie podzielą się większą ilością informacji na temat Skarnera, który był zwycięzcą ostatniej ankiety, oraz Aurelion Sola, który ma być pierwszym bohaterem, którego zestaw umiejętności zostanie kompletnie przeprojektowany.