w

Kiedy gracze LoLa poznają historię nowego bohatera – Yordla maga? Riot odpowiada

Twórcy poruszyli temat najnowszej postaci z League of Legends. Kiedy pojawi się więcej informacji o niej?


Parę dni temu pojawił się przeciek, który informował o tym, jacy bohaterowie pojawią się już wkrótce na Summoner’s Rift. Okazuje się, że Riot pracuje nad dwoma championami: jednym związanym ze Strażnikami Światła (czyli fabularnie powiązanym z Senną i Lucianem) oraz drugim – Yordlem, który będzie magiem (więcej o przecieku: Przeciek ujawnia trzech nowych bohaterów do LoLa. Na jakie linie będą? Wzystko, co o nich wiadomo).

Póki co nie ma zbyt wielu informacji. Twórcy nie ujawnili wyglądu bohaterów, nie wiadomo, jakie będą mieli umiejętności ani nie powiedziano zbyt wiele na temat ich historii. Okazuje się jednak, że lore najnowszego Yordla może ukazać się już niedługo.

Yordlowy mag – nowa postać LoLa

Zapewne część osób już wie o tym, że nowa postać będzie rozwijała wątki poruszane w zwiastunie sezonu 11. Krótko mówiąc – będzie to bohater związany z Viego.

Wiadomo też, że prace nad wspomnianym Yordlem przedłużyły się i zostanie on wydany nieco później, niż było to początkowo planowane. Rioterzy podkreślają jednak, że opóźnienie premiery nie wpłynie na powiązania fabularne. Wiadomo nawet więcej – bardzo możliwe, że o historii postaci gracze dowiedzą się jeszcze przed jej wydaniem.

Jeden z Rioterów wypowiedział się krótko na ten temat:

Tak naprawdę nowy mag może zostać wprowadzony do historii League of Legends nawet nieco przed jego oficjalnym wydaniem.

ZOBACZ – Dwóch Teemo w drużynie. Śmieszny błąd pozwalający dwóm graczom wybranie tego samego bohatera

Opóźnienie wydania yordlowego maga nie będzie miało wpływu na zaplanowaną na ten rok historię Zrujnowanego Króla. Co więcej – postać może pojawić się w lore jeszcze przed jej premierą.

Fani uniwersum League of Legends będą zadowoleni – zazwyczaj takie kontynuowanie fabuły wiąże się z ciekawymi opowiadaniami, komiksami czy filmami. Wielu graczy już dziś zastanawia się, jaką rolę w historii Viego odegra wspomniany wcześniej mag. Pozostaje czekać na więcej informacji na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends