w

Klimatyczna zapowiedź nowych skórek z League of Legends z serii Coven

Reklama

Riot wydał krótki filmik, który pokazuje nadchodzące skiny z Sabatu.


Seria z Sabatu to jeden z najbardziej charakterystycznych motywów skórek w League of Legends. Do tej pory wydano sporo dodatków kosmetycznych w tym klimacie i nie zapowiada się, by Riot miał przestać tworzyć kolejne.

To, że seria miała powrócić w tym roku, wiadomo było już od jakiegoś czasu z przecieków od leakerów. Informowano wielokrotnie, że pojawią się nowe skórki Coven, które trafią do sklepu nie tylko w League of Legends.

Zapowiedzi potwierdziły się i niedługo potem do karcianki od Riot Games – Legends of Runeterra – trafiła Coven Janna, która prezentowała się naprawdę świetnie – KLIK.  Pozostało czekać na informacje o tym, kto dostanie skórki w LoLu na PC.

Seria Coven powraca

Reklama

Na oficjalnym koncie League of Legends pojawiła się krótka zapowiedź nowych skórek z serii Sabatu, które wyjdą już niedługo.

„Syreni śpiew”, bo tak nazywa się filmik, przedstawia m.in. Coven Nami czy Akali.

Video

Zapowiedź została natychmiastowo skomentowana przez społeczność i po wypowiedziach na YouTube czy Twitterze widać, że nowe skórki bardzo się spodobały i gracze już nie mogą się doczekać, aż te trafią do sklepu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends